Tästä ajoneuvosta on otettu kokonaisvaltainen esittelyvideo, jonka löydät suoraan kyseisen linkin kautta YouTuben puolelta:
https://youtu.be/pSFRzyETrZE?si=SuYNKhzjeGy54R-o
Nissan Stagea 300RX
Nyt myyntirivissä olisi alkuperäiskuntoinen takaveto Stagea VQ30DD moottorilla. Vaihteistona 5-vaihteinen automattivaihteisto. Tedella tilava JDM farmari mukavilla varusteilla! Tehoakin reippaat 260hv! Tutustu itse autoon lähemmin esittelyvideon kautta! Nyt edullisesti! Tarjoa rohkeasti!
- Tuplakattoluukut
- Nahkasisusta
- Moottorilämmitin
Autoon on kahdet avaimet.
Auto on kaksilla renkailla ja vanteilla.
Kyseinen auto on välitysmyyntikohteena asiakkaamme puolesta. Auto on suoraan nähtävissä sekä koeajattavissa toimipisteellämme.
Tämä auto on katsastettu 10.7.2025. Seuraava katsastus on viim. 10.7.2026. Auto on tarkastettu myyjäliikkeen toimesta 5.6.2024. Viimeisin huolto on tehty autoon 10.12.2023 / 129715km.
Tarkastuksessa havaittuja huomioita
- Virrat päälle laittaessa kaiuttimet napsahtaa (katso videolta).
- Oikean etu alapallonivelen suojakumi hieman rikki.
- Taka jarrupalat alkaa olemaan vaihdon tarpeessa.
- Takaluukun lasi aukeaa välillä kun ovet avaa napista.
- 1700-1800 kierrosalueella kuuluu ylimääräistä ääntä konehuoneen puolelta (stodennäköisesti jakoketjulta).
Meillä asiakas voi haluttaessa itse myös tarkistaa autoa nosturilla (nostokorkeus 1m).
Rahoitus onnistuu tähän autoon alk. 143€/kk. Rahoitusta on mahdollista hakea sitoumuksetta ennakkoon. Tällöin saat heti varmuuden rahoitettavan auton suhteen. Laita viestiä myyjälle, niin katsotaan tarvittavat tiedot hakemukseen!
Autokaupat hoituu huolettomasti etänä. Etäkauppamahdollisuudet, rahoitus ja auton toimitus onnistuu ympäri Suomen sovitusti. Katsotaan tarkemmin tapauskohtaisesti.
Otamme vaihdossa kaikki automerkit sekä mallit! Vaihtoajoneuvosta voit laittaa kuvia sekä tietoja, niin katsotaan autolle mahdollinen hyvityshinta.
Välitysmyyntipalvelu!
BM Myynti myy JDM autosi puolestasi!
Olemme tuonneet JDM autojen välitysmyynnin asiakkaalle mahdollisimman helpoksi ja joustavaksi! Panostamme parhaamme mukaan kaikkiin myyntiautoihin koko myyntiprosessin ajan. Hoidamme tarvittavat pesut autoon puolestasi, kattavan tarkastuksen, videoesittelyn ja myyntiin saattamisen. Sovittuna noudamme myös autosi paikkakunnaltasi toimipisteellemme Mäntsälään. Olethan yhteydessä niin sovitaan myyntikuviot autollesi!
Autosta lisätiedustelut soittamalla tai viestitse 050 559 7245. Voit laittaa viestiä myös Whatsapin kautta!
Kenn Lavonen / BM Myynti
bmmyynti@gmail.com
050 559 7245
Vuolteenmäentie 7, 04600 Mäntsälä
Olemme avoinna Ma-Pe klo: 11:00 - 16:00
Lauantaina klo: 12:00 - 15:00
Muina aikoina sovittuna erikseen! :)