Hakemaasi auto ID-numeroa tai rekisterinumeroa ei löydy. Jos käytit rekisterinumeroa hakukriteerinä auto saattaa jäädä löytymättä jos myyjä ei halua rekisterinumerotietoa näytettävän.
    •   

      Smart Fortwo Coupe

      - ID 4446386

      -800cm3- Diesel- Seuraava katsastus 24.09.2011- ilman käsirahaa 102EUR/KK

      Harmaa viistoperä henkilöauto
      Myyty
      5 990 €
      Rahoitusmahdollisuus Tarjous no 1, Korko 0% maksuaikaa 10kk, kulut 50eur Tarjous no 2, Korko 0% maksuaikaa 20kk, kulut 140eur Tarjous no 3, Korko 6,79% maksuaikaa 84kk Myös muita rahoitusvaihtoehtoja! Käsirahaa ei tarvita! Kotisivu: www.dukopart.fi

      Myyjä

      MYYTY NETTIAUTON KAUTTA

      • ***** vastasi  @
      • ***** vastasi  Onnistuu mikäli 7000eur rahoitus menee läpi eli 5990e-Volvo 3500eur=2490eur väliraha + Savin velka n.4500eur

      * Nettiauto.com ei ota vastuuta ilmoituksissa mainittujen tietojen paikkansapitävyydestä, sillä ilmoitusaineisto perustuu myyjien antamiin tietoihin. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa silti olla puutteita tai virheitä, jotka eivät ole tahallisia. Ilmoitetut tiedot eivät siten ole sitovia, ennenkuin myyjä on ne pyynnöstäsi vahvistanut.

  •  
    Aiempia hakujasi   
    • Tarvikkeet ja -varaosat
    • Huolto- ja korjaamopalvelut
    • Autojen vuokrausta
    • Autojen maalausta ja korikorjaus
    m.nettiauto.com
    Pelaa autotietovisaa! Pelaa mototietovisaa!