Katso kaikki kuvat: https://www.lansiauto.fi/autohaku/983117
Tervetuloa LänsiAutoon! Tavoitat meidät puhelimitse numerosta 010 525 2650 tai WhatsAppilla numerosta 050 477 6314. Voit myös lähettää yhteydenottopyynnön: vastaamme nopeasti.
Auto on juuri saapunut varastoon ja myynti-ilmoitusta päivitetään, kysy lisää myyjiltämme!
Nyt erittäin upea R-Design paketilla varustettu Bilialla merkkihuollettu tehokas neliveto T8 Volvo! Autoon on lisäksi juuri tehty määräaikaishuolto LänsiAutolla, jossa vaihdettu myös jakohihna! Autosta löytyy upeat varusteet mm HUD-Näyttö, Panorama, Kuolleen kulman varoitin, Sporttinahat muisteilla, Harman&Kardon äänentoistolla ja 360-asteen kameralla!
Todella siisti!
Juuri Katsastettu!
Täydellinen huoltokirja
Jakohihna vaihdettu 12/25
Viimeisin huolto tehty:
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
LED-ajovalot, sekä "thors hammer" LED-päiväajovalot
Erillisilmajousitus taakse ja Four-C
Digimittaristo
HUD - Head-Up Display -näyttö
BLIS - Kuolleen kulman varoitusjärjestelmä
Panoraama lasikatto ja sähkötoiminen kattoluukku
Peruutuskamera 360-asteen kamera
Sähkösäätöiset istuimet - Kuljettajan istuin muistilla
Road Sign Information (liikennemerkkitunnistus)
Aktiivinen kaistavahti
Lämmitettävä ohjauspyörä
Pysäköintitutka edessä ja takana
Sähkösäätöinen ristiseläntuki
Navigointijärjestelmä
Äänentoistojärjestelmä: Harman&Kardon
Volvo On Call (auton etäohjaussovellus / vaatii kk-tilauksen)
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Lämmitettävä ohjauspyörä
Keyless Go - Avaimeton sisäänkäynti
Keyless Go - Avaimeton moottorin käynnistys
Nahka-Alcantara verhoilu
Etutörmäysvaroitin
AppleCarPlay
AndroidAuto
Bluetooth matkapuhelinvarustus audiontoistolla
Audio-sisääntuloliitäntä (USB)
Radio
Kaukovaloautomatiikka
Keskuslukitus - Kaukosäätöinen
Sähkötoiminen takaluukku
Tummennetut takasivulasit ja takalasi
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Sähköpeilit - koria vasten kääntyvät
Isofix-valmius
Ajotietokone
Start-stop-järjestelmä
AutoHold -paikallaanpitoavustin
Monitoimiohjauspyörä
Ajotapavalitsin: Power / Hybrid / Pure / Constant AWD
Hybridiauton plug-in latauspistoke & latauskaapeli
Sähkö- ja hybridiauton sähköinen WLTP- kantama:
Sähkö- ja hybridiauton akkukapasiteetti:
Type 2 + Suko latausjohto
Ilmastointi - Automaattinen
2 x Avain
2 x Renkaat
2 x Vanteet
Kevytmetallivanteet kesä- ja talvirenkaissa
**
Jäikö jotain puuttumaan? Meidän kautta saat kaupan yhteydessä autoihin myös jälkiasenteiset lisävarusteet, kuten vetokoukut, lämpöpaketit ja renkaat kilpailukykyiseen hintaan. Tarjouksen saat myyjältä!
**
Tämä auto on lataushybridi (PHEV). Myynti-ilmoituksen päästö-, kulutus- ja käyttösädetiedot ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta. Pyydämme huomioimaan ostopäätöksessä, että auton todellinen kulutus
ja / tai sähkökäyttöisen ajon toimintasäde saattavat erota huomattavasti valmistajan ilmoittamista arvoista. Talviolosuhteissa auton sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettua tai erittäin kylmällä säällä jopa mahdotonta.
**
Kysy myös LänsiAuto Safe -lisävastuusitoumusta, joka antaa turvaa ostamallesi autolle.
Saatavissa jopa ilman käsirahaa ja 84 kuukauden maksuajalla. Sovitamme kuukausierän budjettiisi sopivaksi. Kaupan jälkeen pääset halutessasi nauttimaan 3 kuukauden lyhennysvapaasta. Rahoitus ja lyhennysvapaa vaativat luottopäätöksen.
**
LänsiAuto on vuonna 1978 perustettu suomalainen perheyritys, jossa työskentelee yli 450 henkilöä. Hinnoittelemme autot kilpailukykyisesti, joten meillä teet kaupat aina oikeaan hintaan. Olemme yksi Suomen suurimmista autokauppiaista, ja tarjoamme myös laajat huolto- ja korjauspalvelut.