Ford Mondeo
UUSI 24H1 700 €
1,8 TDCi 125hv Titanium Business M5 Wagon
Päivitetty 20.10.2026
Kontiolahti, Pohjois-Karjala
ID 16058732
Diesel
2009
331 447 km
Manuaali
Juuri katsastettu Mondeo.
Rekisterinumero
YHZ-731
Mittarilukema
331 447 km
Moottori
1,8 l, Diesel
Vuosimalli
2009 (ensirek. 11-2008)
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Etuveto
Katsastettu
10/2026
Omistajia
2
Korimalli
Farmari
Auton tyyppi
Pakettiauto
Väri
Hopea metalliväri
Teho
92 kW / 125 Hv
Henkilömäärä
2
Ovien lkm
5
Ohjauslaite
Vasemmalla
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajoneuvon historia eri maissa
Katso tiedot ajoneuvon vaurioista, kilometreistä ja varkauksista kymmenissä maissa Suomen lisäksi. Tarjoushinta -20 %.
Kaarrevalot
Sumuvalot
Xenon-ajovalot
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Ilmastointi: Automaattinen
Lämmitettävä tuulilasi
Penkinlämmittimet
Sähköpeilit
Vakionopeudensäädin: Mukautuva
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Nahkaverhoilu
Pysäköintitutka
Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
Audio-liitäntä
Monitoimiohjauspyörä
Turbo
Sadetunnistin
Myyjä
Jäsenenä 13 vuotta
Pasi Mölsä
Yksityinen myyjä
Kontiolahti, Pohjois-Karjala
Kaupat fiksummin?InstructionPyydä myyjältä Fiksua kauppaa, jossa kauppakirja ja maksu hoidetaan luotettavasti palvelumme välityksellä. Fiksuun kauppaan voi hakea OP Yrityspankki Oyj:n tarjoamaa rahoitusta.
Kysyttävää kohteesta?
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Fiksut kaupat
Kun lähetät myyjälle viestin tai alustavan tarjouksen, voit lisätä yhteydenottoon pyynnön Fiksusta kaupasta:
- Tunnistettu myyjä ja omistajuus
- Kauppakirjan sähköinen allekirjoitus
- Turvallinen maksu
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
Ford Koeajoja
-
Ford Mondeo Hybrid – Lempeää hybridikyytiä
Koeajot
24.07.2019Ford Mondeo Hybrid – Lempeää hybridikyytiä -
Ford Mondeo Vignale – Parkkipaikan laatutaso ylös
Koeajot
29.06.2017Ford Mondeo Vignale – Parkkipaikan laatutaso ylös -
Ford Mondeo – Tyylipuhdas edustuslimppu
Koeajot
16.02.2015Ford Mondeo – Tyylipuhdas edustuslimppu -
Tyypit: Ford Mondeo ST220
Koeajot
20.11.2003Tyypit: Ford Mondeo ST220 -
Tyypit: Ford Mondeo ST200 STW
Koeajot
19.03.2003Tyypit: Ford Mondeo ST200 STW -
Koeajo: Ford F-150 – Aivan fantastinen työkalu
Koeajot
08.10.2024Koeajo: Ford F-150 – Aivan fantastinen työkalu -
Fordin pieni tila-auto on hyväntuulinen laatikkoleikki
Koeajot
26.07.2024Fordin pieni tila-auto on hyväntuulinen laatikkoleikki -
Ford Kuga HEV - suosikkimalli täyshybridinä
Koeajot
08.05.2023Ford Kuga HEV - suosikkimalli täyshybridinä