Ford Mondeo
UUSI 24H
1,8 125hv Limited 125 M5 Wagon
Päivitetty 21.10.2026
Järvenpää, Uusimaa
ID 16060984
Bensiini
2005
329 000 km
Manuaali
2005 farmari Ford Mondeo
Mittarilukema
329 000 km
Moottori
1,8 l, Bensiini
Vuosimalli
2005
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Etuveto
Katsastettu
11/2025
Korimalli
Farmari
Auton tyyppi
Henkilöauto
WF0WXXGBBW5R22332
Teho
68 kW / 92 Hv
Vääntö
170 Nm
Kiihtyvyys (0-100)
11,2 s
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
Poistettu myynnistä
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
Ford Koeajoja
-
Ford Mondeo Hybrid – Lempeää hybridikyytiä
Koeajot
24.07.2019Ford Mondeo Hybrid – Lempeää hybridikyytiä -
Ford Mondeo Vignale – Parkkipaikan laatutaso ylös
Koeajot
29.06.2017Ford Mondeo Vignale – Parkkipaikan laatutaso ylös -
Ford Mondeo – Tyylipuhdas edustuslimppu
Koeajot
16.02.2015Ford Mondeo – Tyylipuhdas edustuslimppu -
Tyypit: Ford Mondeo ST220
Koeajot
20.11.2003Tyypit: Ford Mondeo ST220 -
Tyypit: Ford Mondeo ST200 STW
Koeajot
19.03.2003Tyypit: Ford Mondeo ST200 STW -
Koeajo: Ford F-150 – Aivan fantastinen työkalu
Koeajot
08.10.2024Koeajo: Ford F-150 – Aivan fantastinen työkalu -
Fordin pieni tila-auto on hyväntuulinen laatikkoleikki
Koeajot
26.07.2024Fordin pieni tila-auto on hyväntuulinen laatikkoleikki -
Ford Kuga HEV - suosikkimalli täyshybridinä
Koeajot
08.05.2023Ford Kuga HEV - suosikkimalli täyshybridinä