Nissan Qashqai
UUSI 24H4 780 €
1,6 Acenta 5MT 4x2, Glass roof
Päivitetty 28.07.2026
Turku, Varsinais-Suomi
ID 15888815
Bensiini
2009
286 000 km
Manuaali
Panoramakatto / Lohkolämmitin + Sisäpistike / Vetokoukku / 2-Alue Ilmastointi / Vakkari
Rekisterinumero
TUY-162
Mittarilukema
286 000 km
Moottori
1,6 l, Bensiini
Vuosimalli
2009 (ensirek. 1-2009)
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Etuveto
Toimistomaksu
349 €
Katsastettu
10/2025
Korimalli
Maastoauto suv
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Sininen
SJNFAAJ10U1353542
Teho
84 kW / 114 Hv
Huippunopeus
175 km/h
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
Omamassa
1 372 kg
Kokonaismassa
1 830 kg
Vetomassa (jarrullinen)
1 200 kg
Vetomassa (ei jarruja)
685 kg
CO2 -päästöt
159 g/km
Polttoaineen kulutus
Kaupunki: 8,4 l/100 km
Maantie: 5,7 l/100 km
Yhdistetty: 6,7 l/100 km
Energiamerkintä
g/km
CO2 -päästöt
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Isofix-valmius
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Luistonestojärjestelmä
Turvatyynyt
Ajotietokone
Kaadettavat takaistuimet
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Penkinlämmittimet
Sisätilanpistoke
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Ohjaustehostin
Pysäköintitutka
Sähkökäyttöiset ikkunat
Bluetooth
Äänentoistojärjestelmä
USB
Huoltokirja: Paperinen
Kevytmetallivanteet
Sadetunnistin
Kahdet renkaat
Monitoimiohjauspyörä
Vetokoukku
Myyjä
Autoliike, Jäsenenä 13 vuotta
Kamux Raisio
Vahdontie 30
20320 Turku
20320 Turku
Kamux tuo Varinais-Suomen ulottuville koko Suomen, Ruotsin ja Saksan vaihtoautovalikoiman, sillä Raisiosta käsin voit ostaa auton mistä tahansa Kamuxin myymälästä. Toimitamme auton myös kotiisi, kysy myyjiltämme lisää! Palvelemme teitä osoitteessa Vahdontie 30.
Kysyttävää kohteesta?
WhatsApp
-
Paras aika tavoitella: MA-PE 10–18 & LA 10–16
Johannes Mäkelä
Automyyjä
Vahdontie 30, Raisio
Kiril Kosheliev
Automyyjä
Vahdontie 30, Raisio
Johannes Mäkelä
Automyyjä
Vahdontie 30, Raisio
Kiril Kosheliev
Automyyjä
Vahdontie 30, Raisio
Matias Pennanen
Automyyjä
Vahdontie 30, Raisio
Mikael Tuominen
Automyyjä
Vahdontie 30, Raisio
Ville-Markus Nieminen
Automyyjä
Vahdontie 30, Raisio
Sami Laakso
Automyyjä
Vahdontie 30, Raisio
Azad Tekin
Myymälävastaava
Vahdontie 30, Raisio
Ville-Markus Hovatov
Myyntipäällikkö
Vahdontie 30, Raisio
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
Nissan Koeajoja
-
Koeajo: Nissan Qashqai – Erinomainen perusauto
Koeajot
22.10.2024Koeajo: Nissan Qashqai – Erinomainen perusauto -
Nissan Qashqai e-Power - kuin sähköautolla ajaisi
Koeajot
31.03.2023Nissan Qashqai e-Power - kuin sähköautolla ajaisi -
Luokkansa parasta hinta-laatusuhdetta – uunituore Qashqai ei jätä kylmäksi
Jutut
29.03.2022Luokkansa parasta hinta-laatusuhdetta – uunituore Qashqai ei jätä kylmäksi -
Näin turvallisuus parantaa ajettavuutta - uusi Qashqai pärjää premium-merkeille
Jutut
22.03.2022Näin turvallisuus parantaa ajettavuutta - uusi Qashqai pärjää premium-merkeille -
Nissan Qashqai - hyvästä entistä parempi
Koeajot
15.10.2021Nissan Qashqai - hyvästä entistä parempi -
Nissan Qashqai - uudella moottorilla vahvana kovenevaan kilpailuun
Koeajot
30.01.2020Nissan Qashqai - uudella moottorilla vahvana kovenevaan kilpailuun -
Koeajo: Sähköinen Micra yllättää – Nissanin pikkuauto on todellinen ajonautinto
Koeajot
02.10.2025Koeajo: Sähköinen Micra yllättää – Nissanin pikkuauto on todellinen ajonautinto -
Koeajo: Nissan Ariya Nismo - Legendaarinen nimi, 435 hevosvoimaa ja sähköä
Koeajot
06.08.2025Koeajo: Nissan Ariya Nismo - Legendaarinen nimi, 435 hevosvoimaa ja sähköä