BMW 320
UUSI 24H8 500 €
2.0i A
Päivitetty 22.09.2026
Nurmijärvi, Uusimaa
ID 16003318
Bensiini
2007
224 000 km
Automaatti
Juuri katsastettu, siisti naisen käytöstä.
Rekisterinumero
URF-463
Mittarilukema
224 000 km
Moottori
2,0 l, Bensiini
Vuosimalli
2007 (ensirek. 4-2007)
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Takaveto
Katsastettu
9/2026
Korimalli
Sedan
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Harmaa metalliväri
WBAVA71000VE27191
Teho
110 kW / 150 Hv
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
Omamassa
1 465 kg
Kokonaismassa
1 820 kg
CO2 -päästöt
190 g/km
Energiamerkintä
g/km
CO2 -päästöt
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajoneuvon historia eri maissa
Katso tiedot ajoneuvon vaurioista, kilometreistä ja varkauksista kymmenissä maissa Suomen lisäksi. Tarjoushinta -20 %.
Isofix-valmius
Luistonestojärjestelmä
Sumuvalot
Varashälytin
Käynnistyksenesto
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Xenon-ajovalot
Ilmastointi: Automaattinen
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Ohjaustehostin
Pysäköintitutka
Sähkökäyttöiset ikkunat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Nahkaverhoilu
Penkinlämmittimet
Sisätilanpistoke
Sähköpeilit
Kahdet renkaat
Monitoimiohjauspyörä
Kevytmetallivanteet
Myyjä
Jäsenenä 19 vuotta
Kari Ikonen
Yksityinen myyjä
Nurmijärvi, Uusimaa
Kaupat fiksummin?InstructionPyydä myyjältä Fiksua kauppaa, jossa kauppakirja ja maksu hoidetaan luotettavasti palvelumme välityksellä. Fiksuun kauppaan voi hakea OP Yrityspankki Oyj:n tarjoamaa rahoitusta.
Kysyttävää kohteesta?
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Fiksut kaupat
Kun lähetät myyjälle viestin tai alustavan tarjouksen, voit lisätä yhteydenottoon pyynnön Fiksusta kaupasta:
- Tunnistettu myyjä ja omistajuus
- Kauppakirjan sähköinen allekirjoitus
- Turvallinen maksu
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
BMW Koeajoja
-
BMW 320e - ladattava kolmonen kohtuullisella budjetilla
Koeajot
01.02.2022BMW 320e - ladattava kolmonen kohtuullisella budjetilla -
BMW 320d – 40 vuotta sporttista nautintoa
Koeajot
30.11.2015BMW 320d – 40 vuotta sporttista nautintoa -
Tyypit: BMW 320 Ci Cabriolet
Koeajot
27.02.2003Tyypit: BMW 320 Ci Cabriolet -
BMW i5 eDrive40 Touring – Luokkansa paras sähköauto
Koeajot
23.08.2024BMW i5 eDrive40 Touring – Luokkansa paras sähköauto -
BMW iX2 xDrive30 – Sähköneliveto bränditietoiselle
Koeajot
22.07.2024BMW iX2 xDrive30 – Sähköneliveto bränditietoiselle -
BMW i5 - Moderni sähköauto ja perinteinen sedan Baijerista
Koeajot
04.04.2024BMW i5 - Moderni sähköauto ja perinteinen sedan Baijerista -
BMW iX M60 - lisää tehoa saanut katumaasturi on maaginen kokemus
Koeajot
27.09.2022BMW iX M60 - lisää tehoa saanut katumaasturi on maaginen kokemus -
BMW i4 M50 - sähköistä M-sarjan BMW:tä kannatti odottaa
Koeajot
09.08.2022BMW i4 M50 - sähköistä M-sarjan BMW:tä kannatti odottaa