Dacia Duster
UUSI 24H17 900 €
TCe 150 4x2 aut Prestige
Päivitetty 20.10.2026
Järvenpää, Uusimaa
ID 16057357
Toimitetaan
Ajoneuvo on toimitettavissa lähellesi. Sovi asiasta tarkemmin myyjän kanssa.
Bensiini
2022
60 000 km
Automaatti
* 1-Omisteinen * Suomi auto * Peruutuskamera * Pysäköintitutkat * Navigointi *
Rekisterinumero
IOT-772
Mittarilukema
60 000 km
Moottori
1,3 l, Bensiini
Vuosimalli
2022 (ensirek. 7-2022)
Käyttöönottopäivä
11.07.2022
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Etuveto
Toimistomaksu
349 €
Katsastettu
7/2026
Korimalli
Farmari
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Valkoinen
VF1HJD20368490057
Teho
110 kW / 150 Hv
Huippunopeus
199 km/h
Kiihtyvyys (0-100)
9,7 s
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
5
Ohjauslaite
Vasemmalla
Omamassa
1 338 kg
Kokonaismassa
1 778 kg
Vetomassa (jarrullinen)
1 500 kg
Vetomassa (ei jarruja)
665 kg
CO2 -päästöt
142 g/km
Polttoaineen kulutus
Yhdistetty: 6,4 l/100 km
Energiamerkintä
g/km
CO2 -päästöt
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajoneuvon historia eri maissa
Katso tiedot ajoneuvon vaurioista, kilometreistä ja varkauksista kymmenissä maissa Suomen lisäksi. Tarjoushinta -20 %.
Isofix-valmius
Luistonestojärjestelmä
LED-ajovalot
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Ajotietokone
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Penkinlämmittimet
Start-stop-järjestelmä
Ilmastointi: Automaattinen
Ohjaustehostin
Pysäköintitutka
Sähkökäyttöiset ikkunat
Bluetooth
Äänentoistojärjestelmä
USB
Myyjä
Autoliike, Jäsenenä 8 vuotta
Rinta-Joupin Autoliike, Järvenpää
Vanha Yhdystie 1-3
04430 Järvenpää
04430 Järvenpää
Kysyttävää kohteesta?
WhatsApp
-
Paras aika tavoitella: Ma-pe 10.00-18.00, la 10.00-16.00. Chat-automyynti päivittäin 8.00-22.00.
Oona Lappalainen
Sisäänostaja
Vanha Yhdystie 3, Järvenpää
Niko Aunola
Myyjä
Vanha Yhdystie 1-3, Järvenpää
Oona Lappalainen
Sisäänostaja
Vanha Yhdystie 3, Järvenpää
Niko Aunola
Myyjä
Vanha Yhdystie 1-3, Järvenpää
Sami Pesonen
Sisäänostaja, myyjä
Vanha yhdystie 3, Järvenpää
Oskari Lehtinen
Myymälävastaava
Vanha yhdystie 3, Järvenpää
Milad Rahmani
Myyjä
Vanha yhdystie 3, Järvenpää
Tuomas Kauhanen
Myyjä
Vanha Yhdystie 3, Järvenpää
Marko Hannula
Myyjä
Vanha yhdystie 1-3, Järvenpää
Sampsa Karhu
Myyjä
Vanha yhdystie 1-3, Järvenpää
Anh Vu Nguyen
Myyjä
Vanha Yhdystie 3, Järvenpää
Rasmus Kivelä
Myyjä
Vanha Yhdystie 3, Järvenpää
Samuli Autere
Myyjä
Vanha Yhdystie 3, Järvenpää
Ruslan Frolov
Myyntipäällikkö
Vanha yhdystie 3, Järvenpää
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
Dacia Koeajoja
-
Koeajo: Dacia Duster 155 Hybrid - edullinen katumaasturi saa lisää potkua
Koeajot
28.08.2026Koeajo: Dacia Duster 155 Hybrid - edullinen katumaasturi saa lisää potkua -
Dacia Duster - Huonon tien taitaja
Koeajot
26.04.2021Dacia Duster - Huonon tien taitaja -
Dacia Duster – Romanian Hummerin monet kasvot
Koeajot
02.11.2015Dacia Duster – Romanian Hummerin monet kasvot -
Dacia Duster - Ihan oikea katumaasturi
Koeajot
14.04.2014Dacia Duster - Ihan oikea katumaasturi -
Dacia Duster 4X4: Hyvän ja halvan jäljillä
Koeajot
25.11.2013Dacia Duster 4X4: Hyvän ja halvan jäljillä -
Koeajo: Dacian jättimalli testissä – Bigster nostaa riman korkeammalle
Koeajot
14.07.2025Koeajo: Dacian jättimalli testissä – Bigster nostaa riman korkeammalle -
Dacia Jogger - paljon edullista tilaa perheautoiluun
Koeajot
20.08.2022Dacia Jogger - paljon edullista tilaa perheautoiluun -
Dacia Sandero Stepway – Halvalla crossover-kantaan
Koeajot
27.08.2021Dacia Sandero Stepway – Halvalla crossover-kantaan