Fiat 500
UUSI 24H18 900 €
La Prima HB 118hv 42kWh ** Juuri Tullut! / ACC / 360° / Nahkasisusta **
Päivitetty 31.07.2026
Tampere, Pirkanmaa
ID 15896623
Toimitetaan
Ajoneuvo on toimitettavissa lähellesi. Sovi asiasta tarkemmin myyjän kanssa.
Sähkö
2021
25 000 km
42 kwh
Rekisterinumero
CPJ-509
Mittarilukema
25 000 km
Moottori
Sähkö
Vuosimalli
2021 (ensirek. 9-2021)
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Etuveto
Toimistomaksu
349 €
Korimalli
Viistoperä
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Sininen
ZFAEFAJ42MX020458
Teho
87 kW / 118 Hv
Akkukapasiteetti
42 kWh
Sähköinen kantama
320 km
Huippunopeus
150 km/h
Kiihtyvyys (0-100)
9 s
Henkilömäärä
4
Ovien lkm
2
Ohjauslaite
Vasemmalla
Omamassa
1 405 kg
Lataustyyppi
CCS
Type 2
Type 2
Latausteho AC
11 kW
Suurin latausteho DC
85 kW
Akkutakuu
96 kk / 160 000 km
Sähkön kulutus
yhdistetty: 14 kWh/100 km
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Myyjä
Autoliike, Jäsenenä 9 vuotta
Saka Finland Oy Tampere
Sellukatu 8
33400 Tampere
33400 Tampere
Tervetuloa Tampereen Sakalle – autokauppaan, jossa voi olla valinnastasi varma. Saka Tampere on autoliike, jonka laajaan valikoimaan kuuluu vain hyviä käytettyjä autoja. Kauttamme on saatavillasi myös Sakan koko 4000 käytetyn auton valikoima.
Tampereen autoliikkeen myyntitiimi tekee kaikkensa, että vaihtoauton ostaminen on sinulle helppoa ja olet valintaasi tyytyväinen. Muistathan, että toimitamme valikoimaamme kuuluvat vaihtoautot kaikkialle Suomeen.
Kysyttävää kohteesta?
WhatsApp
-
Paras aika tavoitella: Ma-pe 10-18La 10-16Su suljettuChat 8:30-22:30
Vain Whatsapp keskustelut
Ei puheluita
Sellukatu 8 33400 Tampere, Tampere
Vain Whatsapp keskustelut
Ei puheluita
Sellukatu 8 33400 Tampere, Tampere
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
Fiat Koeajoja
-
Fiat 500 – Syötävän söpö sähköauto
Koeajot
31.05.2021Fiat 500 – Syötävän söpö sähköauto -
Fiat 500 Hybrid – Avokattoinen söpöliini
Koeajot
01.07.2020Fiat 500 Hybrid – Avokattoinen söpöliini -
Fiat esittelee hybridin Fiat 500-malliin
Jutut
17.01.2020Fiat esittelee hybridin Fiat 500-malliin -
Fiat 500L - uusilla moottoreilla voimaa perhe-elämään
Koeajot
03.05.2013Fiat 500L - uusilla moottoreilla voimaa perhe-elämään -
Tyypit: Fiat 500
Koeajot
16.11.2007Tyypit: Fiat 500 -
Koeajo: Fiat 600E – Millainen on uusi ”kusiainen”?
Koeajot
16.04.2024Koeajo: Fiat 600E – Millainen on uusi ”kusiainen”? -
Sähköistä kuljetuskapasiteettia - Fiat E-Scudo 75 kWh Maxi Crewcab
Koeajot
24.11.2022Sähköistä kuljetuskapasiteettia - Fiat E-Scudo 75 kWh Maxi Crewcab -
Fiat Tipo Cross - huonon tien taitaja
Koeajot
15.04.2022Fiat Tipo Cross - huonon tien taitaja