Toyota Proace
UUSI 24H14 990 €
L2 2,0 D 120
Päivitetty 25.09.2026
Raisio, Varsinais-Suomi
ID 16010244
Toimitetaan
Ajoneuvo on toimitettavissa lähellesi. Sovi asiasta tarkemmin myyjän kanssa.
Diesel
2019
105 000 km
Manuaali
SUOMI-auto, 2-om, Peruutuskamera, Koukku, Webasto, Bluetooth, Jakohihna vaihdettu!
Rekisterinumero
KTL-783
Mittarilukema
105 000 km
Moottori
2,0 l, Diesel
Vuosimalli
2019 (ensirek. 3-2019)
Käyttöönottopäivä
06.03.2019
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Etuveto
Toimistomaksu
349 €
Katsastettu
2/2025
Auton tyyppi
Pakettiauto
Väri
Valkoinen
YARVFAHKHGZ136549
Teho
90 kW / 122 Hv
Huippunopeus
170 km/h
Henkilömäärä
3
Ovien lkm
5
Ohjauslaite
Vasemmalla
Omamassa
1 729 kg
Kokonaismassa
3 100 kg
Vetomassa (jarrullinen)
2 500 kg
Vetomassa (ei jarruja)
750 kg
CO2 -päästöt
139 g/km
Polttoaineen kulutus
Kaupunki: 5,9 l/100 km
Maantie: 4,9 l/100 km
Yhdistetty: 5,3 l/100 km
Energiamerkintä
g/km
CO2 -päästöt
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajoneuvon historia eri maissa
Katso tiedot ajoneuvon vaurioista, kilometreistä ja varkauksista kymmenissä maissa Suomen lisäksi. Tarjoushinta -20 %.
Ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Peruutuskamera: Kamera takana
Penkinlämmittimet
Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
Huoltokirja: Paperinen
Vetokoukku
Kahdet renkaat
Myyjä
Autoliike, Jäsenenä 7 vuotta
J. Rinta-Jouppi Raisio
Soininkatu 3
21280 Raisio
21280 Raisio
J. Rinta-Jouppi Raisio – Luotettava kumppanisi ajoneuvoasioissa! Ammattitaitoinen tiimimme palvelee kaikissa autotarpeissasi tinkimättömällä ammattitaidolla. Meiltä saat kaiken tarvittavan saman katon alta – olipa kyseessä ajoneuvon ostaminen, myyminen tai vaihtaminen. Ota rohkeasti yhteyttä asiantunteviin automyyjiimme, ja anna meidän auttaa sinua löytämään unelmiesi auto tai ratkaisemaan ajoneuvotarpeesi tehokkaasti ja ammattimaisesti.
Kysyttävää kohteesta?
-
Paras aika tavoitella: ma-pe 10-18, la 10-16
Automyynti
Me ostamme autosi
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
Toyota Koeajoja
-
Toyota Proace 2.0 D 120 hv automaatti
Koeajot
17.01.2020Toyota Proace 2.0 D 120 hv automaatti -
Koeajo: Suomalaisten suosikki Toyota Yaris Cross sai pienen päivityksen
Koeajot
14.09.2026Koeajo: Suomalaisten suosikki Toyota Yaris Cross sai pienen päivityksen -
Koeajo: Retkeilyauto Toyota Proace Max tarjoaa monikäyttöisen tukikohdan
Koeajot
10.10.2025Koeajo: Retkeilyauto Toyota Proace Max tarjoaa monikäyttöisen tukikohdan -
Koeajo: Toyota Proace City - Ällistyttävän pihi työjuhta, joka ei jätä pulaan
Koeajot
22.09.2025Koeajo: Toyota Proace City - Ällistyttävän pihi työjuhta, joka ei jätä pulaan -
Koeajo: Toyota Hilux GR Sport II on työkalujen työkalusta laadittu sporttimalli
Koeajot
29.08.2025Koeajo: Toyota Hilux GR Sport II on työkalujen työkalusta laadittu sporttimalli -
Toyota Yaris Cross - Facelift toi tehoa ja turvallisuutta
Koeajot
23.08.2024Toyota Yaris Cross - Facelift toi tehoa ja turvallisuutta -
Koeajo: Toyota Hilux Invincible – Ehkä maailman kestävin automalli
Koeajot
11.04.2024Koeajo: Toyota Hilux Invincible – Ehkä maailman kestävin automalli -
Toyota Corolla Cross - Näppärä nelivetoinen
Koeajot
27.03.2023Toyota Corolla Cross - Näppärä nelivetoinen