40pcs
Page 1/2

Saab 900 vaihtoautot

Yhteensä 40 kpl Saab 900 vaihtoautoa ilmoitusta avoinna hintaluokissa 490 € - 12 500 €. Mikä näistä on sinulle sopivin Saab 900?
Search items: Saab 900
Save search
Ad
Order by
Fast lane Showcase tooltip Seller has bought additional search or frontpage visibility for the ad. Read more in the terms of use
Want more visibility to your ad?
Saab 900
UPDATED 72H

Saab 900

8 000 €
8 000 €
2.0
1988 ● 202 467 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Tästä mintti kuntone saab jollekki päivittäisee ajoon tai pienellä työllä museorekisteriin.
Tästä mintti kuntone saab jollekki päivittäisee ajoon tai pienellä työllä museorekisteriin.
Saab 900

Saab 900

490 €
490 €
2.0, Not roadworthy - Turbo automaatti!
1980 ● 192 000 km ● Petrol ● Automatic ● Front wheel
Saab 900
NEW 24H
Saab 900

Saab 900

500 €
500 €
2.0
1997 ● 280 000 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Ajossa, katsastus happanee parin viikon sisään. Siihen pitäisi ainakin suurin osa pakoputkistosta vaihtaa. Myydään sellaisenaan kokonaan tai osina Kahdet renkaat.
Ajossa, katsastus happanee parin viikon sisään. Siihen pitäisi ainakin suurin osa pakoputkistosta vaihtaa. Myydään sellaisenaan kokonaan tai osina Kahdet renkaat.
Saab 900

Saab 900

599 €
599 €
2.0, Not roadworthy
1988 ● 299 000 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Tästä lekentaarinen 900I projekti
Tästä lekentaarinen 900I projekti
Saab 900

Saab 900

690 €
690 €
2.0, Not roadworthy
1989 ● 273 239 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Myydään koriltaan ja tekniikaltaan hyvä SAAB 900 kunnostettavaksi tai varaosiksi. Toimitusmahdollisuus.
Myydään koriltaan ja tekniikaltaan hyvä SAAB 900 kunnostettavaksi tai varaosiksi. Toimitusmahdollisuus.
Saab 900

Saab 900

1 000 €
1 000 €
2.0, Not roadworthy - 900i 16V
1990 ● 284 000 km ● Petrol ● Automatic ● Front wheel
Hyvin varusteltu 900, pienehkö projekti ja siten museoitavissa. Käy ja kukkuu, mutta jarrut vaatii huomiotasi ennen leimausta. Soittele, niin kerron lisää!
Hyvin varusteltu 900, pienehkö projekti ja siten museoitavissa. Käy ja kukkuu, mutta jarrut vaatii huomiotasi ennen leimausta. Soittele, niin kerron lisää!
Saab 900

Saab 900

1 100 €
1 100 €
2.0, Not roadworthy - 3D MULTI COUPE 900GL-CM/2520
1984 ● 250 000 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Saab 900 VARATTU
Saab 900 VARATTU
Saab 900
NEW 24H

Saab 900

1 400 €
1 400 €
2.0, 900I
1987 ● 355 463 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Siitä Saabi suoraan ajoon!
Siitä Saabi suoraan ajoon!
Saab 900

Saab 900

1 490 €
1 490 €
2.0, Not roadworthy
1990 ● 232 688 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Siisti vähänajettu OG 900i hyvällä tekniikalla. Täysi historia, hyvin pidetty ja paljon remonttia tehty.
Siisti vähänajettu OG 900i hyvällä tekniikalla. Täysi historia, hyvin pidetty ja paljon remonttia tehty.
Saab 900

Saab 900

1 500 €
1 500 €
2.0, Not roadworthy - Combi Sedan 900i
1988 ● 205 524 km ● Petrol ● Automatic ● Front wheel
Kolmannessa polvessa perhepiirin omistuksessa oleva hyvin pidetty ja ikäisekseen siistissä kunnossa oleva Saab 5D Combi Sedan 900i.
Kolmannessa polvessa perhepiirin omistuksessa oleva hyvin pidetty ja ikäisekseen siistissä kunnossa oleva Saab 5D Combi Sedan 900i.
Saab 900

Saab 900

2 000 €
2 000 €
2.3, Talladega
1997 ● 213 650 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Hyvin liikkuva, kohtuukuntoinen henkilöauto, jolla seuraava katsastus vasta 19.7.2027.
Hyvin liikkuva, kohtuukuntoinen henkilöauto, jolla seuraava katsastus vasta 19.7.2027.
Saab 900

Saab 900

2 000 €
2 000 €
2.0
1992 ● 208 000 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Saab 900
Saab 900
Saab 900

Saab 900

2 200 €
2 200 €
2.1, Saab 900i 2.1 16v
1993 ● 315 000 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Saab 900i 2.1 16v
Saab 900i 2.1 16v
Saab 900

Saab 900

2 250 €
2 250 €
2.0
1991 ● 288 000 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Turbo 16 Combi Coupe
Turbo 16 Combi Coupe
Saab 900

Saab 900

2 500 €
2 500 €
2.0
1986 ● 245 500 km ● Petrol ● Automatic ● Front wheel
Nostalgia Saab
Nostalgia Saab
Saab 900

Saab 900

3 000 €
3 000 €
2.0
1983 ● 228 000 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Museokatsastettu 900 Gls
Museokatsastettu 900 Gls
Saab 900

Saab 900

3 000 €
3 000 €
2.0, Not roadworthy - 900
1985 ● 220 000 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Saab 900
Saab 900
Saab 900
UPDATED 24H

Saab 900

3 300 €
3 300 €
Campaign
2.0, Hatchback S 2,0
1997 ● 180 000 km ● Petrol ● Automatic ● Front wheel
6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa! - Katsastettu 6/26, Suomi-Auto, Sähkölasit, Huoltomuistio, Helmi!
6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa! - Katsastettu 6/26, Suomi-Auto, Sähkölasit, Huoltomuistio, Helmi!
Campaign
Saab 900
NEW 72H

Saab 900

3 300 €
3 300 €
2.0, Combi sedan
1982 ● 208 800 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Myydään erittäin siisti ja ruosteeton museorekisteröity Saab 900 Gls
Myydään erittäin siisti ja ruosteeton museorekisteröity Saab 900 Gls
Saab 900

Saab 900

3 800 €
3 800 €
2.0
1990 ● 163 000 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Saab 900i
Saab 900i
Saab 900

Saab 900

3 900 €
3 900 €
2.0, 900S
1995 ● 199 780 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Erittäin siisti ja ruosteeton Saab 900S myynnissä.Minulla ollut vuodesta 2018 lähtien kun naapurin ukko halusi lopettaa autolla ajelun. Katsastin auton museoajoneuvoksi 22.6.2026 Naantalissa.
Erittäin siisti ja ruosteeton Saab 900S myynnissä.Minulla ollut vuodesta 2018 lähtien kun naapurin ukko halusi lopettaa autolla ajelun. Katsastin auton museoajoneuvoksi 22.6.2026 Naantalissa.
Saab 900

Saab 900

4 000 €
4 000 €
2.1, Not roadworthy - 2.1 900i
1991 ● 294 796 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Saab 900

Saab 900

4 600 €
4 600 €
2.1, Sedan 900 16v 2,1
1992 ● 331 154 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Museokatsastettu 2026
Museokatsastettu 2026
Saab 900

Saab 900

4 800 €
4 800 €
2.0
1996 ● 186 000 km ● Petrol ● Automatic ● Front wheel
*TURBO* katsastettu 5/26
*TURBO* katsastettu 5/26
Saab 900
UPDATED 72H

Saab 900

5 500 €
5 500 €
2.0
1985 ● 147 000 km ● E85/petrol ● Manual ● Front wheel
CAR IS RESERVED TILL 02.08.26 Saab 900 Classic 1985 Turbo (107 kW) – Well-maintained, 147,000 km. Currently registered in Estonia (Pärnu).
CAR IS RESERVED TILL 02.08.26 Saab 900 Classic 1985 Turbo (107 kW) – Well-maintained, 147,000 km. Currently registered in Estonia (Pärnu).
Saab 900

Saab 900

5 600 €
5 600 €
2.0, GL Combi
1985 ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Tässäpä viimeisen päälle siisti Suomessa valmistettu ja museorekisteröity Saab.
Tässäpä viimeisen päälle siisti Suomessa valmistettu ja museorekisteröity Saab.
Saab 900

Saab 900

5 900 €
5 900 €
2.0, Museoauto 2.0
1988 ● 150 000 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Nyt tilaisuus MUSEOREKISTERISSÄ..on kuin uutta ajais.ajettu 150 tuhaatta kilometriä.SOITTAJA Saa parempaa teitoa.siis soita heti, Koska kuka eka tulee kattoon ostaa melko varmasti,
Nyt tilaisuus MUSEOREKISTERISSÄ..on kuin uutta ajais.ajettu 150 tuhaatta kilometriä.SOITTAJA Saa parempaa teitoa.siis soita heti, Koska kuka eka tulee kattoon ostaa melko varmasti,
Saab 900

Saab 900

5 900 €
5 900 €
2.0, Saab 900 Talladega Cabriolet
1997 ● 235 000 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Saab 900 Talladega Avoauto, 9-3 Viggen/Aero korisarjalla ja muilla tuunauksilla
Saab 900 Talladega Avoauto, 9-3 Viggen/Aero korisarjalla ja muilla tuunauksilla
Saab 900
UPDATED 72H

Saab 900

6 000 €
6 000 €
2.0, 900se
1996 ● 203 500 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
Avo saab turbo.
Avo saab turbo.
Saab 900

Saab 900

6 490 €
6 490 €
2.0, 2,0 c 8V Sedan
1989 ● 207 000 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
/ Juuri katsastettu & huollettu / Suomi-auto / Pioneer / Vähän ajettu /
/ Juuri katsastettu & huollettu / Suomi-auto / Pioneer / Vähän ajettu /
Saab 900

Saab 900

6 500 €
6 500 €
2.0
1990 ● 155 365 km ● Petrol ● Manual ● Front wheel
12/2021 museorekisteröity hienokuntoinen Uudenkaupungin autotehtaan Saab 900
12/2021 museorekisteröity hienokuntoinen Uudenkaupungin autotehtaan Saab 900

We couldn't find any ads with your search criteria.

We help you sell your car!
1. Basic ad in Nettiauto
2. Verified ad in Nettiauto
3. Bid offers from dealers in Baana
Read more

Saab Test drives