Audi A3
UUSI 24H1 899 €
Sportback Attraction Plus 1,8 TFSI 118 kW
Päivitetty 27.08.2026
Pori, Satakunta
ID 15949100
Bensiini
2007
387 000 km
Manuaali
Audi A3 1,8 tfsi. 2007
Rekisterinumero
VJY-960
Mittarilukema
387 000 km
Moottori
1,8 l, Bensiini
Vuosimalli
2007
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Etuveto
Katsastettu
9/2025
Korimalli
Viistoperä
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Musta metalliväri
Teho
118 kW / 160 Hv
Vääntö
250 Nm
Kiihtyvyys (0-100)
8,2 s
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajoneuvon historia eri maissa
Katso tiedot ajoneuvon vaurioista, kilometreistä ja varkauksista kymmenissä maissa Suomen lisäksi. Tarjoushinta -20 %.
Ajotietokone
Kaadettavat takaistuimet
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Penkinlämmittimet
Sähköpeilit
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Avaimella
Ohjaustehostin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Myyjä
Jäsenenä 15 vuotta
Jussi Joutsenlahti
Yksityinen myyjä
Pori, Satakunta
Kaupat fiksummin?InstructionPyydä myyjältä Fiksua kauppaa, jossa kauppakirja ja maksu hoidetaan luotettavasti palvelumme välityksellä. Fiksuun kauppaan voi hakea OP Yrityspankki Oyj:n tarjoamaa rahoitusta.
Kysyttävää kohteesta?
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Fiksut kaupat
Kun lähetät myyjälle viestin tai alustavan tarjouksen, voit lisätä yhteydenottoon pyynnön Fiksusta kaupasta:
- Tunnistettu myyjä ja omistajuus
- Kauppakirjan sähköinen allekirjoitus
- Turvallinen maksu
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
Audi Koeajoja
-
Koeajo: Audi A3 Allstreet – Jokaiselle jotain
Koeajot
13.09.2024Koeajo: Audi A3 Allstreet – Jokaiselle jotain -
Audi A3 – Entistäkin terävämpi
Koeajot
04.09.2020Audi A3 – Entistäkin terävämpi -
Audi A3 g-tron – Eko-kolmonen
Koeajot
07.07.2014Audi A3 g-tron – Eko-kolmonen -
Audi A3 Sportback: Uusiksi oikeista paikoista
Koeajot
30.04.2013Audi A3 Sportback: Uusiksi oikeista paikoista -
Sini myi Audinsa Baanassa ja yllättyi tarjouksista: “Päätös oli helppo”
Jutut
04.12.2025Sini myi Audinsa Baanassa ja yllättyi tarjouksista: “Päätös oli helppo” -
Koeajo: Audi A6 Avant e-hybrid peittoaa katumaasturit ajettavuudellaan
Koeajot
18.11.2025Koeajo: Audi A6 Avant e-hybrid peittoaa katumaasturit ajettavuudellaan -
Audi Q8 e-tron Progress - Iso sähköauto kohtuullisella panoksella
Koeajot
24.07.2023Audi Q8 e-tron Progress - Iso sähköauto kohtuullisella panoksella -
Audi RS 3 - polttomoottoriauto hyökkää kuin hyeena
Koeajot
23.05.2023Audi RS 3 - polttomoottoriauto hyökkää kuin hyeena