Audi A3
UUSI 24H39 790 €
Sis. ALV
Sedan TFSI 110 kW | Ennakkomyynnissä | Audi takuu 100 000km / 5-vuotta | Audi approved :plus |
Päivitetty 20.10.2026
Espoo, Uusimaa
ID 16058045
Toimitetaan
Ajoneuvo on toimitettavissa lähellesi. Sovi asiasta tarkemmin myyjän kanssa.
Takuu / Turva
Tähän ajoneuvoon sisältyy määräaikainen takuu- tai turvapaketti.
Bensiini
2026
8 000 km
Automaatti
Arrow harmaa helmiäisväri| 360 kamera | Urheiluistuimet | Kuljettajan istuin sähkösäädöillä | LED ajovalot | Advanced key system | Adaptiivinen vakionopeussäädin - ACC | MMI navigointi plus |
Rekisterinumero
122919
Mittarilukema
8 000 km
Moottori
1,5 l, Bensiini
Vuosimalli
2026
Käyttöönottopäivä
11.06.2026
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Etuveto
Toimistomaksu
349 €
Korimalli
Sedan
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Harmaa
WAUZZZGY6TA122919
Teho
110 kW / 150 Hv
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
CO2 -päästöt
117 g/km
Energiamerkintä
g/km
CO2 -päästöt
Takuu / Turva
Audi-jälleenmyyjä myöntää ostamallesi Audi Approved :plus -vaihtoautolle 12 kuukauden tai 20 000 km takuun. Lisätietoja saat Audi-jälleenmyyjältä.
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajoneuvon historia eri maissa
Katso tiedot ajoneuvon vaurioista, kilometreistä ja varkauksista kymmenissä maissa Suomen lisäksi. Tarjoushinta -20 %.
Adaptiiviset ajovalot
Hätäjarrutusavustin
Kaarrevalot
Käynnistyksenesto
Luistonestojärjestelmä
Pysäköintiavustin
Törmäysvaroitin
Ajonvakautusjärjestelmä
Isofix-valmius
Katveavustin
LED-ajovalot
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Ajotietokone
Ilmastointi: Automaattinen
Kaadettavat takaistuimet
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Nopeusrajoitus -tunnistin
Penkinlämmittimet
Peruutuskamera: Kamera takana
Pysäköintitutka
Start-stop-järjestelmä
Sähköpeilit
Sähkötoiminen takaluukku
Vakionopeudensäädin: Mukautuva
Avaimeton käynnistys
Ilmastointi: Manuaalinen
Keskuslukitus: Avaimeton
Navigointijärjestelmä
Ohjaustehostin
Peruutuskamera: 360-asteen kamera
Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
Urheiluistuimet
Bluetooth
Älypuhelimen integrointi
USB
Äänentoistojärjestelmä
Huoltokirja: Sähköinen
Kevytmetallivanteet
Sadetunnistin
Urheilullinen alusta
Kahdet renkaat
Monitoimiohjauspyörä
Turbo
Myyjä
Autoliike, Jäsenenä 19 vuotta
K-Auto Audi Espoo
Haltilanniitty 6
02200 Espoo
02200 Espoo
Samassa toimipisteessä toimii Audi Espoo ja K-Auto Espoo, Olari vaihtoautot
Kysyttävää kohteesta?
WhatsApp
Tom Mesterton
automyyjä -- uudet- ja esittelyautot
Haltilanniitty 6, Espoo
Jan Wasenius
automyyjä -- uudet- ja esittelyautot
Haltilanniitty 6, Espoo
Tom Mesterton
automyyjä -- uudet- ja esittelyautot
Haltilanniitty 6, Espoo
Jan Wasenius
automyyjä -- uudet- ja esittelyautot
Haltilanniitty 6, Espoo
Matti Rinta-Kokko
tuotepäällikkö -- uudet- ja esittelyautot
Haltilanniitty 6, Espoo
Mikko Vuori
automyyjä -- uudet- ja esittelyautot
Haltilanniitty 6, Espoo
Jarmo Eerola
automyyjä -- uudet- ja esittelyautot
Haltilanniitty 6, Espoo
Santtu Schalin
automyyjä -- uudet- ja esittelyautot
Haltilanniitty 6, Espoo
Vesa Artoma
Audi Approved plus - Automyyjä
Haltilanniitty 6, Espoo
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
Audi Koeajoja
-
Koeajo: Audi A3 Allstreet – Jokaiselle jotain
Koeajot
13.09.2024Koeajo: Audi A3 Allstreet – Jokaiselle jotain -
Audi A3 – Entistäkin terävämpi
Koeajot
04.09.2020Audi A3 – Entistäkin terävämpi -
Audi A3 g-tron – Eko-kolmonen
Koeajot
07.07.2014Audi A3 g-tron – Eko-kolmonen -
Audi A3 Sportback: Uusiksi oikeista paikoista
Koeajot
30.04.2013Audi A3 Sportback: Uusiksi oikeista paikoista -
Sini myi Audinsa Baanassa ja yllättyi tarjouksista: “Päätös oli helppo”
Jutut
04.12.2025Sini myi Audinsa Baanassa ja yllättyi tarjouksista: “Päätös oli helppo” -
Koeajo: Audi A6 Avant e-hybrid peittoaa katumaasturit ajettavuudellaan
Koeajot
18.11.2025Koeajo: Audi A6 Avant e-hybrid peittoaa katumaasturit ajettavuudellaan -
Audi Q8 e-tron Progress - Iso sähköauto kohtuullisella panoksella
Koeajot
24.07.2023Audi Q8 e-tron Progress - Iso sähköauto kohtuullisella panoksella -
Audi RS 3 - polttomoottoriauto hyökkää kuin hyeena
Koeajot
23.05.2023Audi RS 3 - polttomoottoriauto hyökkää kuin hyeena