Audi A4

Päivitetty 01.02.2026 Imatra, Etelä-Karjala
ID 15505125
Audi A4
Bensiini
2006
290 000 km
Manuaali
Manuaali Quattro sline (käytetty K1 kuntotarkastuksessa)
Perustiedot
Mittarilukema
290 000 km
Moottori
3,2 l, Bensiini
Vuosimalli
2006
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Neliveto
Korimalli
Sedan
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Hopea metalliväri
Tekniset tiedot
Teho
198 kW / 270 Hv
Ohjauslaite
Vasemmalla
Turvallisuus
Adaptiiviset ajovalot
Luistonestojärjestelmä
Pysäköintiavustin
Turvatyynyt
Xenon-ajovalot
Käynnistyksenesto
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Sumuvalot
Varashälytin
Adaptiiviset ajovalot Luistonestojärjestelmä Pysäköintiavustin Turvatyynyt Xenon-ajovalot Käynnistyksenesto Lukkiutumattomat jarrut (ABS) Sumuvalot Varashälytin
Sisätilat ja mukavuudet
Ajotietokone
Kaadettavat takaistuimet
Lämmitettävä tuulilasi
Ohjaustehostin
Pysäköintitutka
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Urheiluistuimet
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Navigointijärjestelmä
Penkinlämmittimet
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sähköpeilit
Sähkötoiminen takaluukku
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Ajotietokone Kaadettavat takaistuimet Lämmitettävä tuulilasi Ohjaustehostin Pysäköintitutka Sähkökäyttöiset ikkunat Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia Urheiluistuimet Ilmastointi: Automaattinen Keskuslukitus: Kaukosäätöinen Navigointijärjestelmä Penkinlämmittimet Rengaspainevalvonta -järjestelmä Sähköpeilit Sähkötoiminen takaluukku Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Elektroniikka
Audio-liitäntä
Matkapuhelinvarustus
Äänentoistojärjestelmä
Bluetooth
Älypuhelimen integrointi
Audio-liitäntä Matkapuhelinvarustus Äänentoistojärjestelmä Bluetooth Älypuhelimen integrointi
Muut
Alustasarja
Kahdet renkaat
Monitoimiohjauspyörä
Urheilullinen alusta
Huoltokirja: Paperinen
Kevytmetallivanteet
Sadetunnistin
Alustasarja Kahdet renkaat Monitoimiohjauspyörä Urheilullinen alusta Huoltokirja: Paperinen Kevytmetallivanteet Sadetunnistin
Lisätiedot

(6500€ ilman lippavanteita, niiden kanssa 6900€)


Siitä myyntiin hyvin huolettu ja siistikuntoinen audi. Autoa on huolettu minun ja edellisen omistajan toimesta hyvin laajasti ja huolettomia kilometrejä pitäisi olla edessä. Viimeisimpiä remppoja vuoden sisällä on ollut koko ohjauspään remppa (hammastanko, ohajustehostimen pumppu ja linjoja). Myös kuukauden sisään uusi laturi asennettu. Ketju on rempattu 200tkm kohdalla joten siitäkään ei tässä autossa tarvitse huolehtia. Auto on 6 vaihteinen manuaali joka toimii hyvin luotettavasti ja on nautinnollinen ajaa.


Autossa on sline sisusta eli täysi sähkö penkit, penkinlämmittimet, jääkaappi hansikaslokerossa, nyt vaihdettu uusi buletooth mankka jossa on apple carplay ja android auto, takalasin verkko napista, sähköisesti säädettävät ja taittuvat peilit, parkkitutkat, adaptiiviset bi-xenon...

(6500€ ilman lippavanteita, niiden kanssa 6900€)


Siitä myyntiin hyvin huolettu ja siistikuntoinen audi. Autoa on huolettu minun ja edellisen omistajan toimesta hyvin laajasti ja huolettomia kilometrejä pitäisi olla edessä. Viimeisimpiä remppoja vuoden sisällä on ollut koko ohjauspään remppa (hammastanko, ohajustehostimen pumppu ja linjoja). Myös kuukauden sisään uusi laturi asennettu. Ketju on rempattu 200tkm kohdalla joten siitäkään ei tässä autossa tarvitse huolehtia. Auto on 6 vaihteinen manuaali joka toimii hyvin luotettavasti ja on nautinnollinen ajaa.


Autossa on sline sisusta eli täysi sähkö penkit, penkinlämmittimet, jääkaappi hansikaslokerossa, nyt vaihdettu uusi buletooth mankka jossa on apple carplay ja android auto, takalasin verkko napista, sähköisesti säädettävät ja taittuvat peilit, parkkitutkat, adaptiiviset bi-xenon ajovalot, bosen äänentoisto järjestelmä ja muutoskatsastettu säädettävä bc racingin alustasarja (jotain ehkä unohdin myös mainita). Myös viime keväänä uusi rs style puskuri ja maxtonen helmalistat löytyvät.


Auto käytetty joulukuussa k1 kuntotarkastuksessa ja siellä ilmenneet viat on korjattu joten auto on ammattilaisen toimesta tarkastettu ja havaitut ongelmat korjattu joten ongelmia ei pitäisi tulla.


Auton mukana saa nykyiset audin alkuperäiset talvivanteet sekä 19” dotzin lippavanteet kesäksi, halutessa hinnasta voidaan tinkiä ja noiden lippavanteiden tilalle voin antaa 18” audin alkuperäiset vanteet.


Autosta löytyy myös huoltokirja josta voin halutessa laittaa kuvia. Auto joutaa nyt minulta eteenpäin toisen auton tieltä. Jos heräsi kiinnostus laita nettiautossa viestiä tai viestiä puhelinnumeroon 0449889604


Vaihossa voin ehottaa mitä tahansa välirahan kans (mieluiten a1 tai a2 pyörä)

Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan

Audi A4  4 Lue 1033 Audi A4 -arvostelua

Nelivedot
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan

Audi A4  4 Lue 1033 Audi A4 -arvostelua

Nelivedot

Audi Koeajoja