BMW 320
UUSI 24H26 990 €
G20 Sedan 320i A xDrive Business M Sport
Päivitetty 27.07.2026
Porvoo, Uusimaa
ID 15886587
Toimitetaan
Ajoneuvo on toimitettavissa lähellesi. Sovi asiasta tarkemmin myyjän kanssa.
Bensiini
2020
195 000 km
Automaatti
6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa! - //M-Sport! / 19" Alut, Hifi, Nahka/Alcantara Verhoilu, Adapt. LED, Tuplalasit, Digimittari, Ratinlämmitys, Navigointi, Merkkihuollettu, 2x Renkaat - J. autotu
Rekisterinumero
CNT-412
Mittarilukema
195 000 km
Moottori
2,0 l, Bensiini
Vuosimalli
2020 (ensirek. 9-2019)
Käyttöönottopäivä
20.09.2019
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Neliveto
Toimistomaksu
349 €
Katsastettu
2/2026
Korimalli
Sedan
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Harmaa metalliväri
WBA5P3109LFH53965
Teho
135 kW / 184 Hv
Huippunopeus
230 km/h
Kiihtyvyys (0-100)
7,6 s
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
Omamassa
1 615 kg
Kokonaismassa
2 130 kg
Vetomassa (jarrullinen)
1 800 kg
Vetomassa (ei jarruja)
750 kg
CO2 -päästöt
157 g/km
Polttoaineen kulutus
Yhdistetty: 7,7 l/100 km
Energiamerkintä
g/km
CO2 -päästöt
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Adaptiiviset ajovalot
LED-ajovalot
Isofix-valmius
Ajotietokone
Ilmastointi: Automaattinen
Kaistavahti
Lämmitettävä ohjauspyörä
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Avaimeton käynnistys
Kaadettavat takaistuimet
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Navigointijärjestelmä
Pysäköintitutka
Sähköpeilit
Matkapuhelinvarustus
Kahdet renkaat
Kevytmetallivanteet
Myyjä
Autoliike, Jäsenenä 1 vuosi
J. Rinta-Jouppi Porvoo
Veckjärventie 5
06150 Porvoo
06150 Porvoo
J. Rinta-Jouppi Porvoo – Luotettava kumppanisi ajoneuvoasioissa! Ammattitaitoinen tiimimme palvelee kaikissa autotarpeissasi tinkimättömällä ammattitaidolla. Meiltä saat kaiken tarvittavan saman katon alta – olipa kyseessä ajoneuvon ostaminen, myyminen tai vaihtaminen. Ota rohkeasti yhteyttä asiantunteviin automyyjiimme, ja anna meidän auttaa sinua löytämään unelmiesi auto tai ratkaisemaan ajoneuvotarpeesi tehokkaasti ja ammattimaisesti.
Kysyttävää kohteesta?
-
Paras aika tavoitella: ma-pe 10-18, la 10-16
Automyynti
Me ostamme autosi
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
BMW Koeajoja
-
BMW 320e - ladattava kolmonen kohtuullisella budjetilla
Koeajot
01.02.2022BMW 320e - ladattava kolmonen kohtuullisella budjetilla -
BMW 320d – 40 vuotta sporttista nautintoa
Koeajot
30.11.2015BMW 320d – 40 vuotta sporttista nautintoa -
Tyypit: BMW 320 Ci Cabriolet
Koeajot
27.02.2003Tyypit: BMW 320 Ci Cabriolet -
BMW i5 eDrive40 Touring – Luokkansa paras sähköauto
Koeajot
23.08.2024BMW i5 eDrive40 Touring – Luokkansa paras sähköauto -
BMW iX2 xDrive30 – Sähköneliveto bränditietoiselle
Koeajot
22.07.2024BMW iX2 xDrive30 – Sähköneliveto bränditietoiselle -
BMW i5 - Moderni sähköauto ja perinteinen sedan Baijerista
Koeajot
04.04.2024BMW i5 - Moderni sähköauto ja perinteinen sedan Baijerista -
BMW iX M60 - lisää tehoa saanut katumaasturi on maaginen kokemus
Koeajot
27.09.2022BMW iX M60 - lisää tehoa saanut katumaasturi on maaginen kokemus -
BMW i4 M50 - sähköistä M-sarjan BMW:tä kannatti odottaa
Koeajot
09.08.2022BMW i4 M50 - sähköistä M-sarjan BMW:tä kannatti odottaa