Vuonna 2018 käyttöönotettu nelivetoinen bensiinisähköhybridi yhdistää automaattivaihteiston mukavuuden ja maastoauton tilavuuden erittäin maltilliseen kulutukseen. Active Plus -varustelun ansiosta saat muun muassa Bi LED ajovalot, automaattisen ilmastoinnin, peruutuskameran sekä monipuolisen mediakeskuksen navigointijärjestelmällä ja kosketusnäytöllä. Erityisenä arjen helpottajana tässä autossa on lämmitettävä tuulilasi pesusuuttimineen ja lämmitettävä ohjauspyörä, jotka tekevät talviajoista huomattavasti miellyttävämpiä.
Katso ajoneuvon kaikki kuvat: https://www.rinta-jouppi.com/ajoneuvohaku/toyota/rav4/456606/
Ajotietokone
Navigointijärjestelmä
Bluetooth
Isofix-valmius
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Tämän ajoneuvon voit ostaa sinua lähimmästä myymälästämme tai kotiin toimitettuna
Vaihdossa voit tarjota autoa, moottoripyörää, matkailuajoneuvoa, traktoria tai mitä tahansa muuta ajoneuvoa (yhtä tai vaikka useampaakin)
Rahoitus jopa ilman käsirahaa, sinulle sopivalla kiinteällä kuukausierällä ja korolla ilman takaajia tai vakuuksia (haemme luottopäätöksen puolestasi)
Merkkiliikkeen huoltokirja
Viimeisin huolto tehty 90 000 km kohdalla 09 / 2024
Kahdet renkaat alumiinivantein
Talvirenkaina nastarenkaat
Active Plus -paketti Sis. Toyota Touch with Go -mediakeskus navigoinnilla, Bi-LED-ajovalot, lämmitettävä tuulilasi ja pesusuuttimet sekä lämmitettävä ohjauspyörä.
Tuotu Suomeen käytettynä vuonna 2023
Ilmastointi, automaattinen
Peruutuskamera
Lämmitettävät etuistuimet
Adaptiivinen Vakionopeussäädin
Lämmittettävä tuulilasin alareuna
Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
Toyota Touch® -mediakeskus
7" kosketusnäyttö
6 kaiutinta
Ovien keinonahkaverhoilu
Nahkaverhoiltu vaihteenvalitsin ja käsijarrukahva
LED-päiväajovalot, LED-takavalot
Bi-LED -ajovalot
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Smart Entry & Start -avaimeton lukitus- ja käynnistysjärjestelmä
Keskuslukitus, kaukosäätöinen
Vy Nguyen 050 5249950. Minut tavoittaa myös WhatsAppilla https://wa.me/358505249950