Honda HR-V
UUSI 24H17 950 €
1,5 Executive CVT ***Vetokoukulla**Defa lämpöpaketilla***
Päivitetty 28.07.2026
Nummela, Uusimaa
ID 15888363
Bensiini
2017
98 000 km
Automaatti
Rekisterinumero
INT-652
Mittarilukema
98 000 km
Moottori
1,5 l, Bensiini
Vuosimalli
2017 (ensirek. 7-2017)
Käyttöönottopäivä
05.07.2017
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Etuveto
Toimistomaksu
200 €
Katsastettu
1/2025
Korimalli
Maastoauto suv
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Valkoinen
3HGRU1890HM411033
Teho
96 kW / 131 Hv
Huippunopeus
187 km/h
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
Omamassa
1 320 kg
Kokonaismassa
1 790 kg
Vetomassa (jarrullinen)
1 000 kg
Vetomassa (ei jarruja)
500 kg
CO2 -päästöt
125 g/km
Polttoaineen kulutus
Kaupunki: 6,3 l/100 km
Maantie: 4,8 l/100 km
Yhdistetty: 5,4 l/100 km
Energiamerkintä
g/km
CO2 -päästöt
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajoneuvon historia eri maissa
Katso tiedot ajoneuvon vaurioista, kilometreistä ja varkauksista kymmenissä maissa Suomen lisäksi. Tarjoushinta -20 %.
Ajonvakautusjärjestelmä
Isofix-valmius
Mäkilähtöavustin
Hätäjarrutusavustin
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Avaimeton käynnistys
Navigointijärjestelmä
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Ilmastointi: Automaattinen
Ohjaustehostin
Peruutuskamera: Kamera takana
Sähkökäyttöiset ikkunat
Bluetooth
Äänentoistojärjestelmä
USB
Kattoluukku: Panoraama
Sadetunnistin
Kevytmetallivanteet
Vetokoukku
Myyjä
Autoliike, Jäsenenä 24 vuotta
Vihdin Autotalo Oy
Kuskinkierros 5
03100 Nummela
03100 Nummela
43 vuotta toiminut perheyhtiö. Sijaitsemme Vihdin Nummelassa vain 20 minuuttia kehä 3:lta.
Meiltä löydät uudet Citroen, Honda ja Peugeot mallistot. Meillä on myös laaja valikoima vaihtoautoja. Automyynnin lisäksi meillä on merkkihuolto edustamiimme merkkeihin ja huollamme myös muita automerkkejä.
Tervetuloa autokaupoille ja huoltoon!
Kysyttävää kohteesta?
-
Paras aika tavoitella: Ark. 9-17, La Suljettu (kesän ajan)
Niko Palin
Automyynti
Kuskinkierros 5, Nummela
Niko Palin
Automyynti
Kuskinkierros 5, Nummela
Esko Palin
Automyynti
Kuskinkierros 5, Nummela
Pekka Palin
Automyynti
Kuskinkierros 5, Nummela
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
Honda Koeajoja
-
Honda HR-V - hymyilevä hybridi
Koeajot
16.05.2022Honda HR-V - hymyilevä hybridi -
Honda HR-V – Pioneerin paluu
Koeajot
14.03.2016Honda HR-V – Pioneerin paluu -
Tyypit: Honda HR-V
Koeajot
17.03.2005Tyypit: Honda HR-V -
Honda Civic Hybrid - Luokkaloikka meni ohi suomalaisilta?
Koeajot
03.03.2023Honda Civic Hybrid - Luokkaloikka meni ohi suomalaisilta? -
Honda Jazz Crosstar – Jazzarin maastoisempi olemus
Koeajot
14.12.2020Honda Jazz Crosstar – Jazzarin maastoisempi olemus -
Honda e – Odotettu sähköuutuus
Koeajot
25.11.2020Honda e – Odotettu sähköuutuus -
Honda CR-V Lifestyle 7 - Japanin Mersun 7-paikkainen CR-V turbolla
Koeajot
03.05.2019Honda CR-V Lifestyle 7 - Japanin Mersun 7-paikkainen CR-V turbolla
-
Honda Civic – Nätti, nätimpi, Civic
Koeajot
16.02.2018Honda Civic – Nätti, nätimpi, Civic