Toyota Yaris
UUSI 72H8 890 €
1,33 Dual VVT-i Stop & Start Edition 2011 5ov
Päivitetty 24.08.2026
Oulu, Pohjois-Pohjanmaa
ID 15941782
Toimitetaan
Ajoneuvo on toimitettavissa lähellesi. Sovi asiasta tarkemmin myyjän kanssa.
Bensiini
2011
86 000 km
Manuaali
Juuri saapunut! / Suomi-auto / Ilmastointi / Kahdet renkaat / Siisti!
Rekisterinumero
JHS-261
Mittarilukema
86 000 km
Moottori
1,3 l, Bensiini
Vuosimalli
2011 (ensirek. 2-2011)
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Etuveto
Toimistomaksu
349 €
Katsastettu
12/2025
Korimalli
Viistoperä
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Musta
VNKKH96340A183251
Teho
73 kW / 99 Hv
Huippunopeus
175 km/h
Kiihtyvyys (0-100)
11,7 s
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
Omamassa
1 145 kg
Kokonaismassa
1 480 kg
Vetomassa (jarrullinen)
900 kg
Vetomassa (ei jarruja)
550 kg
CO2 -päästöt
120 g/km
Polttoaineen kulutus
Kaupunki: 6,4 l/100 km
Maantie: 4,6 l/100 km
Yhdistetty: 5,2 l/100 km
Energiamerkintä
g/km
CO2 -päästöt
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajoneuvon historia eri maissa
Katso tiedot ajoneuvon vaurioista, kilometreistä ja varkauksista kymmenissä maissa Suomen lisäksi. Tarjoushinta -20 %.
Ilmastointi: Manuaalinen
Keskuslukitus: Avaimella
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Kaadettavat takaistuimet
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Sisätilanpistoke
Äänentoistojärjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Myyjä
Autoliike, Jäsenenä 9 vuotta
Kamux Oulunportti
Portinkaarre 1
90420 Oulu
90420 Oulu
Tervetuloa ostamaan, myymään tai vaihtamaan autoja Oulunportin Kamuxille! Saatavillasi on koko Kamuxin yli 5000 vaihtoauton valikoima. Halutessasi toimitamme auton kotiisi, kysy myyjiltämme lisää!
Kysyttävää kohteesta?
WhatsApp
-
Paras aika tavoitella: MA-PE 10-18 & LA 10-16
Jaakko Ervasti
Automyyjä
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
Toyota Koeajoja
-
Toyota Yaris GR – Räävittömän hauska ratakirppu
Koeajot
20.12.2021Toyota Yaris GR – Räävittömän hauska ratakirppu -
Toyota Yaris Hybrid 2020 - entistä persoonallisempi
Koeajot
16.02.2021Toyota Yaris Hybrid 2020 - entistä persoonallisempi -
Toyota Yaris Cross - täysin uusi kompakti katumaasturi
Uutiset
24.04.2020Toyota Yaris Cross - täysin uusi kompakti katumaasturi -
Toyota Yaris Hybrid – Vakuuttava pikkuhybridi
Koeajot
24.11.2014Toyota Yaris Hybrid – Vakuuttava pikkuhybridi -
Tyypit: Toyota Yaris Turbo
Koeajot
02.09.2006Tyypit: Toyota Yaris Turbo -
Koeajo Toyota Yaris
Koeajot
28.10.2002Koeajo Toyota Yaris -
Koeajo: Retkeilyauto Toyota Proace Max tarjoaa monikäyttöisen tukikohdan
Koeajot
10.10.2025Koeajo: Retkeilyauto Toyota Proace Max tarjoaa monikäyttöisen tukikohdan -
Koeajo: Toyota Proace City - Ällistyttävän pihi työjuhta, joka ei jätä pulaan
Koeajot
22.09.2025Koeajo: Toyota Proace City - Ällistyttävän pihi työjuhta, joka ei jätä pulaan