Volkswagen Passat
UUSI 24H3 999 €
Variant Comfortline 1,6 TDI 88 kW (120 hv) BlueMotion Technology DSG-automaatti
Päivitetty 27.09.2026
Jyväskylä, Keski-Suomi
ID 16012579
Diesel
2015
397 598 km
Automaatti
Ylimääräiseksi jäänyt passatti uuteen kotiin!
Rekisterinumero
CTM-775
Mittarilukema
397 598 km
Moottori
1,6 l, Diesel
Vuosimalli
2015 (ensirek. 2-2015)
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Etuveto
Katsastettu
3/2026
Korimalli
Farmari
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Valkoinen
WVWZZZ3CZFE444502
Teho
65 kW / 88 Hv
Vääntö
250 Nm
Kiihtyvyys (0-100)
11 s
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
5
Ohjauslaite
Vasemmalla
CO2 -päästöt
104 g/km
Polttoaineen kulutus
Yhdistetty: 5,4 l/100 km
Energiamerkintä
g/km
CO2 -päästöt
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajoneuvon historia eri maissa
Katso tiedot ajoneuvon vaurioista, kilometreistä ja varkauksista kymmenissä maissa Suomen lisäksi. Tarjoushinta -20 %.
Ajonvakautusjärjestelmä
Isofix-valmius
Luistonestojärjestelmä
Mäkilähtöavustin
Turvatyynyt
Varashälytin
Hätäjarrutusavustin
LED-ajovalot
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Sumuvalot
Törmäysvaroitin
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Avaimeton
Ohjaustehostin
Pysäköintitutka
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Kaadettavat takaistuimet
Lämmitettävä tuulilasi
Penkinlämmittimet
Start-stop-järjestelmä
Sähköpeilit
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Audio-liitäntä
Matkapuhelinvarustus
Bluetooth
Äänentoistojärjestelmä
Kahdet renkaat
Monitoimiohjauspyörä
Vetokoukku
Kevytmetallivanteet
Sadetunnistin
Myyjä
Jäsenenä 10 kuukautta
Jani Lehtola
Yksityinen myyjä
Jyväskylä, Keski-Suomi
Kaupat fiksummin?InstructionPyydä myyjältä Fiksua kauppaa, jossa kauppakirja ja maksu hoidetaan luotettavasti palvelumme välityksellä. Fiksuun kauppaan voi hakea OP Yrityspankki Oyj:n tarjoamaa rahoitusta.
Kysyttävää kohteesta?
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Fiksut kaupat
Kun lähetät myyjälle viestin tai alustavan tarjouksen, voit lisätä yhteydenottoon pyynnön Fiksusta kaupasta:
- Tunnistettu myyjä ja omistajuus
- Kauppakirjan sähköinen allekirjoitus
- Turvallinen maksu
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
Volkswagen Koeajoja
-
Volkswagen Passat GTE – Kahden maan kansalainen
Koeajot
02.01.2021Volkswagen Passat GTE – Kahden maan kansalainen -
Volkswagen Passat GTE Plug-In Hybrid – Sähköä Pasuunaan
Koeajot
11.07.2016Volkswagen Passat GTE Plug-In Hybrid – Sähköä Pasuunaan -
Volkswagen Passat – Edustusauto ja perhefarkku
Koeajot
02.03.2015Volkswagen Passat – Edustusauto ja perhefarkku -
Tyypit: Volkswagen Passat Variant
Koeajot
12.02.2006Tyypit: Volkswagen Passat Variant -
Tyypit: Volkswagen Passat Variant 2.8 V6-30V 4-motion
Koeajot
21.09.2003Tyypit: Volkswagen Passat Variant 2.8 V6-30V 4-motion -
Koeajo: Volkswagen ID.3 Neo on saanut vihdoin napit paikoilleen
Koeajot
08.09.2026Koeajo: Volkswagen ID.3 Neo on saanut vihdoin napit paikoilleen -
Koeajo: Volkswagen California vihdoin Suomeen - retkeilyauton ja perheauton onnistunut liitto
Koeajot
15.09.2025Koeajo: Volkswagen California vihdoin Suomeen - retkeilyauton ja perheauton onnistunut liitto -
Koeajo: Volkswagen ID.7 – Onko todella maailman paras auto?
Koeajot
25.06.2025Koeajo: Volkswagen ID.7 – Onko todella maailman paras auto?