BMW 325

UUSI 24H
1 000 €
1 200 €
325i
Ei tieliikennekelpoinen
Päivitetty 06.07.2026 Tuusula, Uusimaa
ID 15847080
next
prev
BMW 325
BMW 325
BMW 325
BMW 325
BMW 325
BMW 325
BMW 325
BMW 325
BMW 325
BMW 325
BMW 325
BMW 325
UUSI 24H
Bensiini
2002
355 000 km
Manuaali
Vain varaosiksi tai pellolle/jäälle tms!!! Nyt viikon verran koko auto 1000€ hakekaa pois, Hyvä elintenluovuttaja tai miksei pikku laitolla ensi peltoauto tms!!! Laitathan viestiä puhelin numeroon!!!
Perustiedot
Rekisterinumero
325IBM
Mittarilukema
355 000 km
Moottori
2,5 l, Bensiini
Vuosimalli
2002
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Takaveto
Korimalli
Sedan
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Musta
Tekniset tiedot
Teho
142 kW / 193 Hv
Huippunopeus
220 km/h
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
CO2 -päästöt
999 g/km

Energiamerkintä

G
999 g/km
g/km
CO2 -päästöt
<101 A
101 - 120 B
121 - 130 C
131 - 150 D
151 - 175 E
176 - 200 F
>200 G
Ajoneuvon historia Suomessa
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajoneuvon historia eri maissa
Katso tiedot ajoneuvon vaurioista, kilometreistä ja varkauksista kymmenissä maissa Suomen lisäksi. Tarjoushinta -20 %.
Turvallisuus
Ajonvakautusjärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Luistonestojärjestelmä
Ajonvakautusjärjestelmä Lukkiutumattomat jarrut (ABS) Luistonestojärjestelmä
Sisätilat ja mukavuudet
Ilmastointi: Manuaalinen
Ohjaustehostin
Suksiluukku
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Ilmastointi: Manuaalinen Ohjaustehostin Suksiluukku Vakionopeudensäädin: Perinteinen Keskuslukitus: Kaukosäätöinen Penkinlämmittimet Sähkökäyttöiset ikkunat
Lisätiedot

Viestit Puhelin numeroon!!! Harvoin katsomassa nettiauton puolta!!!


Korikehikko vaurioitunut

Korissa Ruoste Vauriota

Airbageja lauennut

Pyöräntuenta Vaurioitunut

Katalysaattori Vaurioitunut

Ei tule siis enään liikenne käyttöön eli joko varaosiksi tai vähäisellä laitolla pellolle, jäälle tai radalle!!!


Sisustassa jotakin osanpuutetta jo mutta ei airbagia lukuunottamatta mitään olennaista puutu, joitain listoja ym sisustan muoviosia puuttuu/rikki


jos ajokuntoon...

Viestit Puhelin numeroon!!! Harvoin katsomassa nettiauton puolta!!!


Korikehikko vaurioitunut

Korissa Ruoste Vauriota

Airbageja lauennut

Pyöräntuenta Vaurioitunut

Katalysaattori Vaurioitunut

Ei tule siis enään liikenne käyttöön eli joko varaosiksi tai vähäisellä laitolla pellolle, jäälle tai radalle!!!


Sisustassa jotakin osanpuutetta jo mutta ei airbagia lukuunottamatta mitään olennaista puutu, joitain listoja ym sisustan muoviosia puuttuu/rikki


jos ajokuntoon haluaa, vaatisi ainakin VE Tukivarsi puslineen, vakaajan koiranluu, raidetangon sisä ja ulkopää, jarruletku, iskari ja ehkä napa sekä tihkuttaa syylärin/paisarin liitoksen suunnilta joten ehkä jompikumpi ja jotain muita pikkuosia mahdollisesti.


Perästä löytyy lyhyemmällä välityksellä oleva kemppi, moottori suhkoht hyvässä kunnossa, lähestulkoo kuiva, vähän öljyjalalta vuotaa mutta yllättävän hyvä kaikin puolin, jos enemmän haluaa harrastaa oisi hyvä pakoputkelle tehdä jotain toki, vuotaa katalysaattoreiden jälkeen, löytyy kyllä katalysaattorittomat pakosarjat halutessa mukaan. Auto käyntikuntonen mutta heikosti liikkuu mihinkään ilman toista etu tuentaa/rengasta.


Matkustajan sivuturvatyyny ainakin irti, muidenkaan turvatyynyjen toiminnasta hyvin suuri epäilys.


Auton voi hakea pois joko omilla vanteilla tai sitten hoidan itse eri vanteet alle. Lisävalo ei kuulu kauppaan.


Mahdollista myös ostaa pikku lisähinnasta viimeisen kuvan vanhempi 316i varaosa auto jossa enemmän osapuutetta mutta kori jotenkuten ok kunnossa ja esim pyöräntuenta löytyy. (siinnäkin toki hitsuutyötä mutta vähemmän)


Mahdollista myös vaihtaa moottori ohjelma ennen kauppoja, tällähetkellä päivitetty lähestulkoot vakio ohjelma, löytyy ihan alkuperäinenkin tai löytyy myös esim liekkikarttaa yms.


Ei vaihtoa mihinkään, uusi auto löytyy jo eikä ylimääräsiä mahdu pihalle.

Ota yhteyttä
Stefan Nordenstedt
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan

BMW 325  3.9 Lue 230 BMW 325 -arvostelua

Halpikset Kunnostettavat

Myyjä

Jäsenenä 3 vuotta
Stefan Nordenstedt
Yksityinen myyjä
Stefan Nordenstedt, Tuusula, Uusimaa
Kaupat fiksummin?InstructionPyydä myyjältä Fiksua kauppaa, jossa kauppakirja ja maksu hoidetaan luotettavasti palvelumme välityksellä. Fiksuun kauppaan voi hakea OP Yrityspankki Oyj:n tarjoamaa rahoitusta.
Kysyttävää kohteesta?
Soita
 
Puh.
Matkapuhelin
  • Kaikkien pankkien asiakkaille
  • Rahoituspäätös jopa heti
  • Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
  • Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Stefan Nordenstedt
Kaupat fiksummin?
Pyydä myyjältä Fiksua kauppaa, jossa kauppakirja ja maksu hoidetaan luotettavasti palvelumme välityksellä. Fiksuun kauppaan voi hakea OP Yrityspankki Oyj:n tarjoamaa rahoitusta.
Lue lisää
  • Tunnistettu myyjä ja omistajuus
  • Kauppakirjan sähköinen allekirjoitus
  • Turvallinen maksu
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan

BMW 325  3.9 Lue 230 BMW 325 -arvostelua

Halpikset Kunnostettavat

BMW Koeajoja