BMW 530
PÄIVITETTY 24H
G31 Touring 530e xDrive A Charged Edition M Sport *** BMW Premium Selection, Rahoitustarjous 3.99% (+kulut)
Päivitetty 25.08.2026
Espoo, Uusimaa
ID 15849055
Toimitetaan
Ajoneuvo on toimitettavissa lähellesi. Sovi asiasta tarkemmin myyjän kanssa.
Takuu / Turva
Tähän ajoneuvoon sisältyy määräaikainen takuu- tai turvapaketti.
Hybridi (bensiini/sähkö)
2024
61 000 km
12 kwh
BMW Premium Selection Takuu 24kk / 40 000km
Mittarilukema
61 000 km
Moottori
2,0 l, Hybridi (bensiini/sähkö)
Vuosimalli
2024 (ensirek. 3-2024)
Käyttöönottopäivä
12.03.2024
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Neliveto
Toimistomaksu
299 €
Korimalli
Farmari
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Musta
WBA31CG06RCR83017
Teho
215 kW / 292 Hv
Akkukapasiteetti
12 kWh
Sähköinen kantama
52 km
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
Omamassa
2 035 kg
Kokonaismassa
2 610 kg
Vetomassa (jarrullinen)
2 000 kg
Vetomassa (ei jarruja)
750 kg
CO2 -päästöt
42 g/km
Lataustyyppi
Type 2
Latausteho AC
3.7 kW
Akkutakuu
100 000 km
Polttoaineen kulutus
Yhdistetty: 2,3 l/100 km
Sähkön kulutus
yhdistetty: 18,6 kWh/100 km
Energiamerkintä
g/km
CO2 -päästöt
Ajonvakautusjärjestelmä
Isofix-valmius
LED-ajovalot
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Pysäköintiavustin
Törmäysvaroitin
Hätäjarrutusavustin
Käynnistyksenesto
Luistonestojärjestelmä
Mäkilähtöavustin
Turvatyynyt
Varashälytin
Ajotietokone
Ilmastointi: Automaattinen
Keskuslukitus: Avaimeton
Navigointijärjestelmä
Penkinlämmittimet
Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sähköpeilit
Sähkötoiminen takaluukku
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Avaimeton käynnistys
Kaadettavat takaistuimet
Lämmitettävä ohjauspyörä
Ohjaustehostin
Peruutuskamera: Kamera takana
Pysäköintitutka
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Urheiluistuimet
Audio-liitäntä
USB
Äänentoistojärjestelmä
Bluetooth
Älypuhelimen integrointi
Huoltokirja: Sähköinen
Kahdet renkaat
Monitoimiohjauspyörä
Turbo
Hybridiauton plug-in latauspistoke
Kevytmetallivanteet
Sadetunnistin
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
BMW Koeajoja
-
Nautinnollinen neliveto BMW 530e xDrive - BMW Hybridimallisto osa 1
Koeajot
28.12.2020Nautinnollinen neliveto BMW 530e xDrive - BMW Hybridimallisto osa 1
-
BMW 530i– Baijerin paronin seitsemäs painos
Koeajot
22.04.2017BMW 530i– Baijerin paronin seitsemäs painos -
Tyypit: BMW 530d
Koeajot
29.10.2003Tyypit: BMW 530d -
BMW i5 eDrive40 Touring – Luokkansa paras sähköauto
Koeajot
23.08.2024BMW i5 eDrive40 Touring – Luokkansa paras sähköauto -
BMW iX2 xDrive30 – Sähköneliveto bränditietoiselle
Koeajot
22.07.2024BMW iX2 xDrive30 – Sähköneliveto bränditietoiselle -
BMW i5 - Moderni sähköauto ja perinteinen sedan Baijerista
Koeajot
04.04.2024BMW i5 - Moderni sähköauto ja perinteinen sedan Baijerista -
BMW iX M60 - lisää tehoa saanut katumaasturi on maaginen kokemus
Koeajot
27.09.2022BMW iX M60 - lisää tehoa saanut katumaasturi on maaginen kokemus -
BMW i4 M50 - sähköistä M-sarjan BMW:tä kannatti odottaa
Koeajot
09.08.2022BMW i4 M50 - sähköistä M-sarjan BMW:tä kannatti odottaa
Myyty