BMW 530
UUSI 24H23 900 €
530d TwinPower Turbo A F11 Touring M-Sport - Törkyvarusteet!
Päivitetty 28.07.2026
Seinäjoki, Etelä-Pohjanmaa
ID 15888567
Toimitetaan
Ajoneuvo on toimitettavissa lähellesi. Sovi asiasta tarkemmin myyjän kanssa.
Diesel
2013
164 000 km
Automaatti
Adapt.vakkari / HUD / Comfort penkit / Proffa navi / Hifit / Imuovet / Panoraama / 270-kamera / Adapt. xenon
Rekisterinumero
IOJ-125
Mittarilukema
164 000 km
Moottori
3,0 l, Diesel
Vuosimalli
2013 (ensirek. 3-2013)
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Takaveto
Toimistomaksu
349 €
Katsastettu
7/2026
Korimalli
Farmari
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Valkoinen
WBAXB51070DX77981
Teho
190 kW / 258 Hv
Huippunopeus
248 km/h
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
Omamassa
1 870 kg
Kokonaismassa
2 445 kg
Vetomassa (jarrullinen)
2 000 kg
Vetomassa (ei jarruja)
750 kg
CO2 -päästöt
152 g/km
Polttoaineen kulutus
Kaupunki: 7 l/100 km
Maantie: 5 l/100 km
Yhdistetty: 5,8 l/100 km
Energiamerkintä
g/km
CO2 -päästöt
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Isofix-valmius
Luistonestojärjestelmä
Mäkilähtöavustin
Xenon-ajovalot
Katveavustin
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Pysäköintiavustin
Avaimeton käynnistys
Kaistavahti
Keskuslukitus: Avaimeton
Nahkaverhoilu
Nopeusrajoitus -tunnistin
Sisätilanpistoke
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
Vakionopeudensäädin: Mukautuva
Ilmastointi: Automaattinen
Katon avausmekanismi: Sähköinen
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Navigointijärjestelmä
Penkinlämmittimet
Start-stop-järjestelmä
Sähköpeilit
Sähkötoiminen takaluukku
Audio-liitäntä
USB
Head-Up-näyttö
Äänentoistojärjestelmä
Huoltokirja: Paperinen
Kattoluukku: Ilman panoraamaa
Monitoimiohjauspyörä
Vetokoukku
Kahdet renkaat
Kevytmetallivanteet
Sadetunnistin
Myyjä
Autoliike, Jäsenenä 13 vuotta
Kamux Seinäjoki
Välkkilänkatu 1
60120 Seinäjoki
60120 Seinäjoki
Tervetuloa autokauppaan Seinäjoelle!
Muistathan, että voit tehdä kanssamme kaupat mistä tahansa Kamuxin Suomen, Ruotsin tai Saksan vaihtoautosta. Ajattele, koko Kamuxin yli 5 000 auton vaihtoautovalikoima lähellä sinua Seinäjoella. Tervetuloa hankkimaan Kamux kokemuksia uudenlaisen autokaupan tekemisestä kanssamme!
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
BMW Koeajoja
-
Nautinnollinen neliveto BMW 530e xDrive - BMW Hybridimallisto osa 1
Koeajot
28.12.2020Nautinnollinen neliveto BMW 530e xDrive - BMW Hybridimallisto osa 1
-
BMW 530i– Baijerin paronin seitsemäs painos
Koeajot
22.04.2017BMW 530i– Baijerin paronin seitsemäs painos -
Tyypit: BMW 530d
Koeajot
29.10.2003Tyypit: BMW 530d -
BMW i5 eDrive40 Touring – Luokkansa paras sähköauto
Koeajot
23.08.2024BMW i5 eDrive40 Touring – Luokkansa paras sähköauto -
BMW iX2 xDrive30 – Sähköneliveto bränditietoiselle
Koeajot
22.07.2024BMW iX2 xDrive30 – Sähköneliveto bränditietoiselle -
BMW i5 - Moderni sähköauto ja perinteinen sedan Baijerista
Koeajot
04.04.2024BMW i5 - Moderni sähköauto ja perinteinen sedan Baijerista -
BMW iX M60 - lisää tehoa saanut katumaasturi on maaginen kokemus
Koeajot
27.09.2022BMW iX M60 - lisää tehoa saanut katumaasturi on maaginen kokemus -
BMW i4 M50 - sähköistä M-sarjan BMW:tä kannatti odottaa
Koeajot
09.08.2022BMW i4 M50 - sähköistä M-sarjan BMW:tä kannatti odottaa