BMW X5
PÄIVITETTY 24H59 900 €
G05 xDrive30d A
Päivitetty 30.07.2026
Helsinki, Uusimaa
ID 15893919
Diesel
2019
187 000 km
Automaatti
Myydään hyvässä kunnossa oleva huippuvarusteltu BMW X5. Takuu 1.5vuotta.
Rekisterinumero
JLB-149
Mittarilukema
187 000 km
Moottori
3,0 l, Diesel
Vuosimalli
2019 (ensirek. 2-2019)
Käyttöönottopäivä
22.02.2019
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Neliveto
Katsastettu
2/2026
Omistajia
2
Korimalli
Maastoauto suv
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Valkoinen metalliväri
WBACV6104KLJ64933
Teho
143 kW / 195 Hv
Vääntö
620 Nm
Huippunopeus
250 km/h
Kiihtyvyys (0-100)
6,5 s
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajoneuvon historia eri maissa
Katso tiedot ajoneuvon vaurioista, kilometreistä ja varkauksista kymmenissä maissa Suomen lisäksi. Tarjoushinta -20 %.
Adaptiiviset ajovalot
Hätäjarrutusavustin
Kaarrevalot
Käynnistyksenesto
Luistonestojärjestelmä
Mäkilähtöavustin
Sumuvalot
Törmäysvaroitin
Ajonvakautusjärjestelmä
Isofix-valmius
Katveavustin
LED-ajovalot
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Pysäköintiavustin
Turvatyynyt
Varashälytin
Ajotietokone
Ilmastointi: Automaattinen
Kaistavahti
Keskuslukitus: Avaimeton
Nahkaverhoilu
Avaimeton käynnistys
Kaadettavat takaistuimet
Katon avausmekanismi: Sähköinen
Lämmitettävä ohjauspyörä
Urheiluistuimet
Audio-liitäntä
Head-Up-näyttö
USB
Äänentoistojärjestelmä
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
Älypuhelimen integrointi
Alustasarja
Ilmajouset
Kevytmetallivanteet
Sadetunnistin
Urheilullinen alusta
Huoltokirja: Sähköinen
Kahdet renkaat
Monitoimiohjauspyörä
Turbo
Vetokoukku
Myyjä
Jäsenenä 15 vuotta
Ville Kokkonen
Tunnistettu yksityinen myyjä valmiina Fiksuihin kauppoihin.
Helsinki, Uusimaa
Nettiauton Fiksut kaupat Instruction on kätevä ja luotettava tapa hoitaa ajoneuvokauppa alusta loppuun palvelumme välityksellä, maksua myöten.
Instruction
Fiksut kaupat -rahoituksella maksat joustavasti. Luoton tarjoaa OP Yrityspankki Oyj.
Hae rahoitusta
Kysyttävää kohteesta?
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Varmennettu -merkki ilmoituksessa kertoo, että myyjä on valmis tekemään Fiksut kaupat:
- Tunnistettu myyjä ja omistajuus
- Kauppakirjan sähköinen allekirjoitus
- Turvallinen maksu
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
BMW Koeajoja
-
Muotovalio maasturi BMW X5 xDrive45e - BMW Hybridimallisto osa 7
Koeajot
10.05.2021Muotovalio maasturi BMW X5 xDrive45e - BMW Hybridimallisto osa 7
-
BMW X5 – Grillimestari
Koeajot
16.03.2019BMW X5 – Grillimestari -
BMW X5 xDrive40e – Öky ja Eko
Koeajot
25.01.2016BMW X5 xDrive40e – Öky ja Eko -
BMW X5 - Konservatiivi
Koeajot
28.02.2014BMW X5 - Konservatiivi -
Tyypit: BMW X5
Koeajot
25.01.2012Tyypit: BMW X5 -
BMW i5 eDrive40 Touring – Luokkansa paras sähköauto
Koeajot
23.08.2024BMW i5 eDrive40 Touring – Luokkansa paras sähköauto -
BMW iX2 xDrive30 – Sähköneliveto bränditietoiselle
Koeajot
22.07.2024BMW iX2 xDrive30 – Sähköneliveto bränditietoiselle -
BMW i5 - Moderni sähköauto ja perinteinen sedan Baijerista
Koeajot
04.04.2024BMW i5 - Moderni sähköauto ja perinteinen sedan Baijerista