Katso kaikki kuvat: https://www.lansiauto.fi/autohaku/827305
Todella hieno kokonaisuus ! Toyotalla merkkihuollettu ja erittäin hyvillä varusteilla oleva Style Corolla ! Hieno ulkoväri, paremmat penkit ja hyvät lisävarusteet takaa sen että tästä löytyy varmasti juuri kaikki se mitä sinä autolta kaipaat !
Tervetuloa LänsiAutoon! Tavoitat Turun myyjät puhelimitse numerosta 010 525 2680 tai WhatsAppilla numerosta 050 471 5866. Voit myös lähettää yhteydenottopyynnön: vastaamme nopeasti.
Suomi-auto
Merkkiliikkeen huoltokirja
Viimeisin huolto tehty: 04/2025 Toyotalla
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä- ja talvirenkaissa
Digimittaristo
Vakionopeudensäädin: Adaptiivinen/Mukautuva (ACC)
Aktiivinen kaistanseuranta (LTA)
Lane Assist (kaistavahti)
Kaistavahti ohjausavustimella (LKA)
Pre-Collision -järjestelmä (PCS) - järjestelmä ajoneuvon, jalankulkijan ja pyöräilijän tunnistuksella
Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä (RSA)
Navigointijärjestelmä
KeyLess Go - avaimeton kulku ja käynnistys
Peruutuskamera
Pysäköintitutka edessä ja takana etäisyysnäytöllä
HOLD -paikallaanpitojarru
Automaattiset kaukovalot (AHB)
Bi-LED-ajovalot (lyhyet ja pitkät valot, projektorityyppiset)
LED-Ajovalot
LED-päiväajovalot
Kaukovaloautomatiikka
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sport Comfort -etuistuimet
Sport Black - tumma kangas/alcantara -verhoilu punaisilla yksityiskohdilla
Puolinahkasisusta
Urheiluistuimet
Musta kattoverhoilu
AppleCarPlay
AndroidAuto
Älypuhelimen langaton latausalusta
Bluetooth handsfree & mediantoisto
Audio-sisääntuloliitäntä (usb-in)
Radio
Start/Stop -järjestelmä
Ilmastointi: Automaattinen (2-alueinen)
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Electric parking brake (sähkötoiminen seisontajarru)
Mäkilähtöavustin (HAC)
Sähköisesti säädettävät, lämmitettävät ja koria vasten taittuvat sivupeilit
Penkinlämmittimet
Automaattiset tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella
Sähkötoiminen takaluukku (luukun avaus ja sulku -toiminto myös ohjaamosta käsin)
Keskuslukitus: Avaimeton
Lämmitettävä tuulilasin alareuna
2 x Avain
ISOFIX
Kun teet autokaupan LänsiAutossa, voit ostaa huolto- ja ylläpitokuluja varten Huoltorahaa, ja valita tarvitsemasi lisävarusteet LänsiAuton kattavasta valikoimasta. Huoltorahan ja lisävarusteet voit halutessasi rahoittaa kätevästi samaan kuukausierään auton kanssa ajoneuvorahoituksen avulla! Katso esimerkkejä lisävarustevalikoimasta täältä: www.lansiauto.fi/lisavarusteet
Kysy myös LänsiAuto Safe -lisävastuusitoumusta, joka antaa turvaa ostamallesi autolle.
LänsiAuto on vuonna 1978 perustettu suomalainen perheyritys, jossa työskentelee yli 450 henkilöä. Hinnoittelemme autot kilpailukykyisesti, joten meillä teet kaupat aina oikeaan hintaan. Olemme yksi Suomen suurimmista autokauppiaista, ja tarjoamme myös laajat huolto- ja korjauspalvelut.
Saatavissa jopa ilman käsirahaa ja 84 kuukauden maksuajalla. Sovitamme kuukausierän budjettiisi sopivaksi. Kaupan jälkeen pääset halutessasi nauttimaan 3 kuukauden lyhennysvapaasta. Rahoitus ja lyhennysvapaa vaativat luottopäätöksen.