Toyota Hilux
UUSI 24H
Päivitetty 25.09.2026
Nastola, Päijät-Häme
ID 16009894
Diesel
2000
427 000 km
Manuaali
Toyota Hilux 2.4TD 4WD päivittäisestä ajosta
Mittarilukema
427 000 km
Moottori
2,4 l, Diesel
Vuosimalli
2000 (ensirek. 11-2000)
Käyttöönottopäivä
17.11.2000
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Neliveto
Katsastettu
12/2025
Korimalli
Avolava
Auton tyyppi
Pakettiauto
Väri
Musta
Teho
66 kW / 90 Hv
Henkilömäärä
2
Ovien lkm
2
Ohjauslaite
Vasemmalla
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Kahdet renkaat
Vetokoukku
Turbo
Poistettu myynnistä
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
Toyota Koeajoja
-
Koeajo: Toyota Hilux GR Sport II on työkalujen työkalusta laadittu sporttimalli
Koeajot
29.08.2025Koeajo: Toyota Hilux GR Sport II on työkalujen työkalusta laadittu sporttimalli -
Koeajo: Toyota Hilux Invincible – Ehkä maailman kestävin automalli
Koeajot
11.04.2024Koeajo: Toyota Hilux Invincible – Ehkä maailman kestävin automalli -
Toyota Hilux – Työn raskaan raataja
Koeajot
10.05.2022Toyota Hilux – Työn raskaan raataja -
Toyota Hilux -Kestosuosikin uusin painos
Koeajot
08.02.2021Toyota Hilux -Kestosuosikin uusin painos
-
Toyota Hilux nyt myös TruckMasters OX -kevytkuorma-autona
Koeajot
17.01.2020Toyota Hilux nyt myös TruckMasters OX -kevytkuorma-autona -
Koeajo: Suomalaisten suosikki Toyota Yaris Cross sai pienen päivityksen
Koeajot
14.09.2026Koeajo: Suomalaisten suosikki Toyota Yaris Cross sai pienen päivityksen -
Koeajo: Retkeilyauto Toyota Proace Max tarjoaa monikäyttöisen tukikohdan
Koeajot
10.10.2025Koeajo: Retkeilyauto Toyota Proace Max tarjoaa monikäyttöisen tukikohdan -
Koeajo: Toyota Proace City - Ällistyttävän pihi työjuhta, joka ei jätä pulaan
Koeajot
22.09.2025Koeajo: Toyota Proace City - Ällistyttävän pihi työjuhta, joka ei jätä pulaan