Volkswagen Passat
UUSI 24H17 690 €
Sedan GTE Plug-In Hybrid 160 kW (218 hv) DSG-automaatti
Päivitetty 29.06.2026
Jyväskylä, Keski-Suomi
ID 15832345
Toimitetaan
Ajoneuvo on toimitettavissa lähellesi. Sovi asiasta tarkemmin myyjän kanssa.
Hybridi (bensiini/sähkö)
2020
106 000 km
9.9 kwh
Webasto / Digimittaristo / Adapt.vakkari / Vetokoukku
Rekisterinumero
ZNX-801
Mittarilukema
106 000 km
Moottori
1,4 l, Hybridi (bensiini/sähkö)
Vuosimalli
2020 (ensirek. 3-2022)
Käyttöönottopäivä
08.10.2020
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Etuveto
Toimistomaksu
299 €
Katsastettu
10/2024
Korimalli
Sedan
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Harmaa
WVWZZZ3CZLE130783
Teho
160 kW / 218 Hv
Akkukapasiteetti
9.9 kWh
Sähköinen kantama
50 km
Huippunopeus
222 km/h
Kiihtyvyys (0-100)
7,4 s
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
Omamassa
1 730 kg
Kokonaismassa
2 220 kg
Vetomassa (jarrullinen)
1 600 kg
Vetomassa (ei jarruja)
750 kg
CO2 -päästöt
31 g/km
Lataustyyppi
Type 2
Latausteho AC
3.6 kW
Akkutakuu
96 kk / 160 000 km
Polttoaineen kulutus
Yhdistetty: 1,3 l/100 km
Sähkön kulutus
yhdistetty: 13,1 kWh/100 km
Energiamerkintä
g/km
CO2 -päästöt
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajonvakautusjärjestelmä
LED-ajovalot
Pysäköintiavustin
Isofix-valmius
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Ajotietokone
Ilmastointi: Automaattinen
Nahkaverhoilu
Peruutuskamera: Kamera takana
Sähköpeilit
Sähkötoiminen takaluukku
Avaimeton käynnistys
Lämmitettävä ohjauspyörä
Penkinlämmittimet
Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
Vakionopeudensäädin: Mukautuva
Audio-liitäntä
Head-Up-näyttö
Äänentoistojärjestelmä
Bluetooth
Matkapuhelinvarustus
Hybridiauton plug-in latauspistoke
Kevytmetallivanteet
Vetokoukku
Kahdet renkaat
Monitoimiohjauspyörä
Myyjä
Autoliike, Jäsenenä 19 vuotta
Käyttöauto Oy Jyväskylä
Leipomonkuja 7 40320 Jyväskylä
Kysyttävää kohteesta?
-
Paras aika tavoitella: arkisin 9-18, lauantaisin 10-15
Vaihtoautomyynti
Katso myyjätiedot alta
Kimmo Kalliokoski
automyyjä - Mercedes-Benz, vaihtoautot
Seppo Santala
automyyjä - Mercedes-Benz, vaihtoautot
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
Volkswagen Koeajoja
-
Volkswagen Passat GTE – Kahden maan kansalainen
Koeajot
02.01.2021Volkswagen Passat GTE – Kahden maan kansalainen -
Volkswagen Passat GTE Plug-In Hybrid – Sähköä Pasuunaan
Koeajot
11.07.2016Volkswagen Passat GTE Plug-In Hybrid – Sähköä Pasuunaan -
Volkswagen Passat – Edustusauto ja perhefarkku
Koeajot
02.03.2015Volkswagen Passat – Edustusauto ja perhefarkku -
Tyypit: Volkswagen Passat Variant
Koeajot
12.02.2006Tyypit: Volkswagen Passat Variant -
Tyypit: Volkswagen Passat Variant 2.8 V6-30V 4-motion
Koeajot
21.09.2003Tyypit: Volkswagen Passat Variant 2.8 V6-30V 4-motion -
Koeajo: Volkswagen California vihdoin Suomeen - retkeilyauton ja perheauton onnistunut liitto
Koeajot
15.09.2025Koeajo: Volkswagen California vihdoin Suomeen - retkeilyauton ja perheauton onnistunut liitto -
Koeajo: Volkswagen ID.7 – Onko todella maailman paras auto?
Koeajot
25.06.2025Koeajo: Volkswagen ID.7 – Onko todella maailman paras auto? -
Volkswagen ID.7 - Isompaa ja aiempaa parempaa
Koeajot
29.04.2024Volkswagen ID.7 - Isompaa ja aiempaa parempaa