Audi A6

UUSI 24H
1 300 €
audi a6
Päivitetty 03.07.2026 Oulu, Pohjois-Pohjanmaa
ID 15842693
next
prev
Audi A6
Audi A6
Audi A6
Audi A6
Audi A6
UUSI 24H
Diesel
2007
440 000 km
Automaatti
Audi uuteen kotiin, vaihtokin käy
Perustiedot
Rekisterinumero
LZP-702
Mittarilukema
440 000 km
Moottori
2,7 l, Diesel
Vuosimalli
2007 (ensirek. 7-2007)
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Etuveto
Katsastettu
8/2025
Korimalli
Farmari
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Musta metalliväri
Tekniset tiedot
Teho
132 kW / 180 Hv
Vääntö
380 Nm
Huippunopeus
228 km/h
Kiihtyvyys (0-100)
8,9 s
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
Omamassa
1 700 kg
CO2 -päästöt
203 g/km

Energiamerkintä

G
203 g/km
g/km
CO2 -päästöt
<101 A
101 - 120 B
121 - 130 C
131 - 150 D
151 - 175 E
176 - 200 F
>200 G

Haussa edullisin autovakuutus?

IF
Ajoneuvon historia Suomessa
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajoneuvon historia eri maissa
Katso tiedot ajoneuvon vaurioista, kilometreistä ja varkauksista kymmenissä maissa Suomen lisäksi. Tarjoushinta -20 %.
Turvallisuus
Luistonestojärjestelmä
Sumuvalot
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Luistonestojärjestelmä Sumuvalot Lukkiutumattomat jarrut (ABS) Turvatyynyt
Sisätilat ja mukavuudet
Ajotietokone
Kaadettavat takaistuimet
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Navigointijärjestelmä
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Ilmastointi: Automaattinen
Katon avausmekanismi: Sähköinen
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Ohjaustehostin
Sisätilanpistoke
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Ajotietokone Kaadettavat takaistuimet Keskuslukitus: Kaukosäätöinen Navigointijärjestelmä Penkinlämmittimet Sähkökäyttöiset ikkunat Ilmastointi: Automaattinen Katon avausmekanismi: Sähköinen Lohkolämmitin / moottorilämmitin Ohjaustehostin Sisätilanpistoke Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Elektroniikka
Bluetooth
Äänentoistojärjestelmä
Bluetooth Äänentoistojärjestelmä
Muut
Kahdet renkaat
Kevytmetallivanteet
Sadetunnistin
Kattoluukku: Ilman panoraamaa
Monitoimiohjauspyörä
Turbo
Kahdet renkaat Kevytmetallivanteet Sadetunnistin Kattoluukku: Ilman panoraamaa Monitoimiohjauspyörä Turbo
Lisätiedot

Edelliseen katsastukseen vaihdettu tukivarsia ja puslia. Aiemmin uusittu , akku,laturi, etujouset .

Auto liikkuu ja kukkuu. kahdet renkaat aluvanteilla.


Vähä on jo vanhassa sanomista.

K-auto vaihtoi apukuskin airbagin takaisinvetona ja teki samalla omat temput ettei autoo oo "viritelty" no sen seurauksena moottorin vikavalo palaa (ei haitannut katsastuksessa?)

Ohjaustehostin tippasee öljyä kartanolle. Auto ollut seisonnassa nyt helmikuusta ja nyt taas liikenteessä.

MMI piirilevy sökönä radio toimii jos haluaa ja muut toiminnot pimeenä. (piirilevy maksaa 40€) ainiin autossa rattivaihteet, sähköinen kattoikkuna, ilmastointi ja vakkari, kaikki toimii ja vielä ns...

Edelliseen katsastukseen vaihdettu tukivarsia ja puslia. Aiemmin uusittu , akku,laturi, etujouset .

Auto liikkuu ja kukkuu. kahdet renkaat aluvanteilla.


Vähä on jo vanhassa sanomista.

K-auto vaihtoi apukuskin airbagin takaisinvetona ja teki samalla omat temput ettei autoo oo "viritelty" no sen seurauksena moottorin vikavalo palaa (ei haitannut katsastuksessa?)

Ohjaustehostin tippasee öljyä kartanolle. Auto ollut seisonnassa nyt helmikuusta ja nyt taas liikenteessä.

MMI piirilevy sökönä radio toimii jos haluaa ja muut toiminnot pimeenä. (piirilevy maksaa 40€) ainiin autossa rattivaihteet, sähköinen kattoikkuna, ilmastointi ja vakkari, kaikki toimii ja vielä ns. nahkapenkit.

Auto ei ole minun vaan isäni, jotain voi ehkä tarjota vaihdossa mutta ei hullutella +-500€ liikkuu rahaa , vene kiinnostais.

Kyselyt vain WHATSUPP, otan sitten yhteyttä. ymmärtäähän kaikki että auto on kohta 20 v ? lukekaa pliis tää ilmoitus tarkkaa, mun pyörä maksaa 4 kertaa enemmän. Mut joo liikkuu tää Audi ärhäkästi, ei jää jalkoihin;) nii päivitän joka yhteydenoton jälkeen ilmoitusta, ehkä.

Ota yhteyttä
Jussi Hekkala
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan

Audi A6  4 Lue 688 Audi A6 -arvostelua

Farmarit Automaatit Dieselit

Myyjä

Jäsenenä 22 vuotta
Jussi Hekkala
Yksityinen myyjä
Jussi Hekkala, Oulu, Pohjois-Pohjanmaa
Kaupat fiksummin?InstructionPyydä myyjältä Fiksua kauppaa, jossa kauppakirja ja maksu hoidetaan luotettavasti palvelumme välityksellä. Fiksuun kauppaan voi hakea OP Yrityspankki Oyj:n tarjoamaa rahoitusta.
Kysyttävää kohteesta?
Soita
 
Puh.
Matkapuhelin
  • Kaikkien pankkien asiakkaille
  • Rahoituspäätös jopa heti
  • Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
  • Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Jussi Hekkala
Paras aika tavoitella: 17.00-21.00
Kaupat fiksummin?
Pyydä myyjältä Fiksua kauppaa, jossa kauppakirja ja maksu hoidetaan luotettavasti palvelumme välityksellä. Fiksuun kauppaan voi hakea OP Yrityspankki Oyj:n tarjoamaa rahoitusta.
Lue lisää
  • Tunnistettu myyjä ja omistajuus
  • Kauppakirjan sähköinen allekirjoitus
  • Turvallinen maksu

Haussa edullisin autovakuutus?

IF
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan

Audi A6  4 Lue 688 Audi A6 -arvostelua

Farmarit Automaatit Dieselit

Audi Koeajoja