BMW X5
43 900 €
G05 xDrive45e A Charged Edition M Sport
Päivitetty 18.09.2026
Raisio, Varsinais-Suomi
ID 15994364
Toimitetaan
Ajoneuvo on toimitettavissa lähellesi. Sovi asiasta tarkemmin myyjän kanssa.
Hybridi (bensiini/sähkö)
2021
114 000 km
24 kwh
* Vakionopeudensäädin * Avaimetonkulku * M-Sport * Kahdet renkaat * Nahkapenkit * Soh 90% *
Rekisterinumero
ZPB-483
Mittarilukema
114 000 km
Moottori
3,0 l, Hybridi (bensiini/sähkö)
Vuosimalli
2021 (ensirek. 12-2024)
Käyttöönottopäivä
01.09.2021
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Neliveto
Toimistomaksu
349 €
Katsastettu
10/2025
Korimalli
Maastoauto suv
Auton tyyppi
Henkilöauto
Väri
Valkoinen metalliväri
WBATA610609H96681
Teho
290 kW / 394 Hv
Akkukapasiteetti
24 kWh
Sähköinen kantama
83 km
Huippunopeus
235 km/h
Kiihtyvyys (0-100)
5,6 s
Henkilömäärä
5
Ovien lkm
4
Ohjauslaite
Vasemmalla
Omamassa
2 510 kg
Kokonaismassa
3 150 kg
Vetomassa (jarrullinen)
2 700 kg
Vetomassa (ei jarruja)
750 kg
CO2 -päästöt
30 g/km
Lataustyyppi
Type 2
Latausteho AC
3.7 kW
Akkutakuu
72 kk / 100 000 km
Polttoaineen kulutus
Yhdistetty: 1,3 l/100 km
Sähkön kulutus
yhdistetty: 24,3 kWh/100 km
Energiamerkintä
g/km
CO2 -päästöt
Ajoneuvon historia Suomessa
Rekkari
Katso ajoneuvon aiemmat omistajat, tehdyt katsastukset ja vakuutukset Rekkari.fistä. Hinta alkaen 2,90 €.
Ajoneuvon historia eri maissa
Katso tiedot ajoneuvon vaurioista, kilometreistä ja varkauksista kymmenissä maissa Suomen lisäksi. Tarjoushinta -20 %.
Isofix-valmius
Turvatyynyt
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Varashälytin
Ajotietokone
Ilmastointi: Automaattinen
Navigointijärjestelmä
Peruutuskamera: Kamera takana
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Urheiluistuimet
Avaimeton käynnistys
Keskuslukitus: Avaimeton
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka
Start-stop-järjestelmä
Sähkötoiminen takaluukku
Audio-liitäntä
USB
Bluetooth
Hybridiauton plug-in latauspistoke
Monitoimiohjauspyörä
Ilmajouset
Myyjä
Autoliike, Jäsenenä 4 vuotta
Rinta-Joupin Autoliike Raisio
Kuninkojankaari 3
21280 Raisio
21280 Raisio
Kysyttävää kohteesta?
WhatsApp
-
Paras aika tavoitella: Ma-pe 10.00-18.00, la 10.00-16.00. Chat-automyynti päivittäin 8.00-22.00.
Joonas Granberg
Sisäänostaja
Kuninkojankaari 3, Raisio
Joonas Granberg
Sisäänostaja
Kuninkojankaari 3, Raisio
Soita
Fiksut kaupat -rahoitus
Hae ennakkoon rahoitus auton ostoon. Positiivisen päätöksen jälkeen voit lähettää tarjouksen myyjälle. Fiksut kaupat -rahoituksen tarjoaja on OP Yrityspankki Oyj.
- Kaikkien pankkien asiakkaille
- Rahoituspäätös jopa heti
- Maksuton hakemus, ei sido rahoituksen ottoon
- Ensimmäinen lasku on aina koroton ja kuluton
Ohjeita turvalliseen ajoneuvokauppaan
Tilastot
Katsottu :
0 kertaa
Suosikkilistattu :
0 kertaa
Yhteydenotot :
0 kpl
Puhelut
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksi
:
0 kpl
BMW Koeajoja
-
Muotovalio maasturi BMW X5 xDrive45e - BMW Hybridimallisto osa 7
Koeajot
10.05.2021Muotovalio maasturi BMW X5 xDrive45e - BMW Hybridimallisto osa 7
-
BMW X5 – Grillimestari
Koeajot
16.03.2019BMW X5 – Grillimestari -
BMW X5 xDrive40e – Öky ja Eko
Koeajot
25.01.2016BMW X5 xDrive40e – Öky ja Eko -
BMW X5 - Konservatiivi
Koeajot
28.02.2014BMW X5 - Konservatiivi -
Tyypit: BMW X5
Koeajot
25.01.2012Tyypit: BMW X5 -
BMW i5 eDrive40 Touring – Luokkansa paras sähköauto
Koeajot
23.08.2024BMW i5 eDrive40 Touring – Luokkansa paras sähköauto -
BMW iX2 xDrive30 – Sähköneliveto bränditietoiselle
Koeajot
22.07.2024BMW iX2 xDrive30 – Sähköneliveto bränditietoiselle -
BMW i5 - Moderni sähköauto ja perinteinen sedan Baijerista
Koeajot
04.04.2024BMW i5 - Moderni sähköauto ja perinteinen sedan Baijerista